Jon FavreauI

Jonathan Kolia Favreau

7,5
20 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Favreau

Nie zbyt go lubie jako aktora, bo w sumie tylko w jednym filmie mi się podobał. CO innego rerzyser. Nakręcił Iron Mana i za to szanuje gości, bo jak dla mnie zrobił najlepszą ekranizację komiksu zaraz po Mrocznym Rycerzu :]

danio344

Coś w tym jest. Mało się wybija. Przypadkowo weszłam na stronę o nim i jestem w szoku, bo oglądałam 6 filmów z jego udziałem, a kompletnie nie mogę sobie przypomnieć żadnej z jego ról.

danio344

Dobrze Gaza polać mu

użytkownik usunięty
Siwy280987

Co ma miasto Gaza w Palestynie do wypowiedzi założyciela tematu?

Chodziło pewnie o "gada" :)

użytkownik usunięty
danio344

Czy ja wiem to może być prowokacja izraelskich służb wojskowych działających na terenie Polski:)

Rozszyfrowałeś mnie :)

użytkownik usunięty
Siwy280987

Tak myślałem:)

danio344

Jako aktor jest fatalny - beznamiętny, przezroczysty, kompletnie pozbawiony wyrazu. Zdziwiłam się oglądając film "Szef", że producent miał odwagę obsadzić faceta kompletnie pozbawionego uroku i charyzmy w tytułowej roli - był straszny... Kiedy spojrzałam, że to on sam napisał scenariusz, wyreżyserował i wyprodukował film przestałam się dziwić jego obecności na pierwszym planie, niemniej współczuję mu braku świadomości ograniczenia własnych możliwości...

danio344

Najlepsza ekranizacja komiksu to Watchman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones