Jon HammI

Jonathan Daniel Hamm

7,8
20 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Hamm

Jako Agent 007 =]

użytkownik usunięty

A czy nie uważacie, że Jon jest urodzonym Bondem i został stworzony do tej roli??? :]]]

to byla moja pierwsza myl gdy go zobaczylam ;-)

NIe. jest amerykaninem i ma amerykański akcent. bond musi byc brytyjczykiem. George Lazenby to nie bond i Hamm tez nim nie bedzie

użytkownik usunięty
lukasz_f

Biorąc pod uwagę jego zdolności aktorskie jestem przekonana, że mógłby do roli agenta wyćwiczyć brytyjski akcent. Oczywiście, wiem, że musiałaby być rodzonym Brytyjczykiem, jednak w swojej twarzy ma coś szlachetnego, coś, co trudno mi wyrazi słowem :) Ogólnie mówiąc- gdybyśmy pominęli jego amerykańskie pochodzenie, to z całą pewnością miałby szanse na otrzymanie tej roli. Szczerze mówiąc wolałabym, aby kolejny bond był ze Stanów niż żeby był czarnoskóry- podobno w następnej odsłonie Jamesem ma pozostać niejaki Idris Elba...

piszesz o nim z takim zachwytem, że mam wrażenie, że on Ci się zwyczajnie podoba jako facet wiec nie jesteś do końca obiektywna bo aktorem to on jest, jakby to ująć, słabym. Co do murzyna to chyba przesadzili. Już wolałem Bonda aryjczyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones