Jonathan Crombie

Jonathan David Crombie

8,5
1 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Crombie

Tak zawsze sobie wyobrażałam Gilberta. Świetnie go zagrał. Zawsze, jak po raz setny czytam ''Anię(...)'' to mam przed oczami właśnie Jonathana. Dziewczyny, rozpływamy sie dalej:D?

Constantine_12

uch...;) chciałabym takiego faceta odnaleźć:)Jest idealny do roli Gilberta, także go sobie tak wyobrażała:) po prostu perfect!

Ivona

Taaak, te jego zabiegi o Anię. Niestety, teraz już takich facetów nie ma, albo po prostu ja mam pecha;|

Constantine_12

Tak... Tę adaptację "Ani z Zielonego Wzgórza" widziałam dobre parę lat temu, ale do dziś pamiętam tę piękną twarzyczkę. Był taki przystojny, uroczy, że porządnie się wtedy zauroczyłam. Ach te czasy! Ciekawe czy wciąż taki przystojniak z niego. W innych filmach go nie widziałam :(

Reveuse

Jonathan wygląda teraz troszkę inaczej
http://upload.moldova.org/movie/actors/j/jonathan_crombie/thumbnails/tn2_jonatha n_crombie.jpg

Constantine_12

Oj-joj... Czas nie odebrał mu urody. Właściwie to wygląda na to, że prawie się nie zmienił. Jaki był przystojny, taki jest teraz. I on żony nie ma?- nie do wiary.

Constantine_12

Ja tak samo. Czytam Anię i widze Jonathana i Megan Follows:) Już zawsze tak będzie.

ewasia23

A mi się bardziej w tej roli podobał aktor z "Ani..." z 1934, który można
obejrzeć na youtube ;) Nie z wyglądu, ale z gestykulacji i - przede
wszystkim - z tonu głosu ;)

Constantine_12

oglądam teraz na polsacie co tydzień Anię i czekam, aż pojawi się Gilbert :)
jak byłam młodsza marzyłam o takim przyjacielu, przyszłym mężu. Teraz nic się nie zmieniło :)

Immortal_

Śliczny;D i świetnie zagrał Gilberta, fakt im straszy tym lepszy;)

mardybum91

Ja też dołaczam się do haremu wielbicielek Gilberta ;)

kamaorzechowska

ja też xD Crombie jest idealnym Gilbertem

Constantine_12

nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli :) jest po prostu idealny.. Też marzę i czekam na takiego faceta :) Obym się doczekała w tym życiu ;)

Constantine_12

Oj, Gilbert to po prostu ideał ... Najbardziej mi się podobał w drugim filmie o Ani z Zielonego Wzgórza. W pierwszym to był taki dzieciak, a w trzecim znów strasznie poważny.

Constantine_12

Mmm... :) no pewnie! Zwłaszcza w dwóch ostatnie częściach "Ani" - ciacho! ;) bardzo chętnie wracam do tych filmów, zawsze z nostalgią... czytałam książki o Ani w podstawówce. Minęło tyle lat, a jej historia wciąż wzrusza. A Gilbert wciąż mi się podoba :)

Constantine_12

To zdecydowanie był mój Gilbert, niestety umarł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones