Jonathan Crombie

Jonathan David Crombie

8,5
1 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Crombie

Naprawde jest swietnym aktorem chociaz malo znanym ;-) bardzo mi sie spodobal w Ani - wszystkich czesciach. a wam;-]?

Kate_33

MI też! Ale najbardziej w trzeciej części... Był super

Xara

Mi podobał się najbardziej w pierwszej części.Taki słodki był.

14mirinda

To prawda, w pierwszej części był słodki, ale w drugiej po prostu powala!!! Jest wspaniały no i taki przystojny... ;)

Aga85

Aga85 zupelnie sie z Toba zgadzam! W pierszej czesci jest taki zbuntowany, w drugiej zas jest prawdziwym dzentelmenem. Trzecia tez byla swietna, wygladal tam bardzo mesko, ale jak dla mnie za malo go tam pokazywali ;)

Kate_33

Mi się we wszystkich częściach podobał!!!!!!!!!!Jest poprostu świetny...ale w drugiej części chyba lubiłam go naj naj naj naj naaaaaaaaaaj bardziej!!!!!!!!!!1

Kate_33

ja też uważm,że to świetny aktor. To prawda w pierwszej czesci jest słodki. W trzeciej też fajny. Ale najładniejszy, najprzystojniejszy jest w drugiej częsci. wymarzony Gilbert i pasuje do aktorki grającą Anię.

Kate_33

A ja się zgadzam z wami wszystkimi. Ciekawe czy aktor choć trochę jest do niego podobny- tzn. z wyglądu to nie wątpię, ale ciekawe czy charaktery mają podobne.
Oj mieć takiego lubego... ;)

Reveuse

Jest przystojny we wszystkich częściach "Ani z Zielonego Wzgórza" . Szkoda tylko,bo w trzeciej części występował stanowczo za mało jak dla mnie :P
Pozdrawiam

Kate_33

Ja najbardziej lubię go w 2 części a później w 3 i 1. Świetny aktor, bardzo przystojny, szkoda że tak mało widzę go na ekranie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones