Jonathan DavisI

Jonathan Houseman Davis

8,2
34 oceny muzyki
powrót do forum osoby Jonathan Davis

Co sądzicie o nowym projekcie Jona muzyki elektronicznej?
Myślę, że to ciekawy pomysł na oderwanie się na chwilę od twórczości jako Korn, jednak utwory,
które dotychczas wyszły nie podobają mi się.

Black_Dreamen

Ja osobiście za taką muzyką nie przepadam ale ze względu na to, że to muzyka tworzona przez Jonathana postanowiłam się przyjrzeć temu "tworowi" bliżej i dwóch kawałków posłuchałam nawet chyba po 3 razy bo wydały mi się ciekawszy od innych :) Sprawdźcie " Move " i " Lick Me " ( eeeeh ). No w każdym razie po przesłuchaniu od razu powróciłam do Korna :]

kajatasia

Lick Me swego czasu bardzo dużo słuchałem, ma w sobie to coś, więc źle powiedziałem, że dotychczas żadne utwory mi się nie spodobały.

Black_Dreamen

A " Evilution " znasz? Posłuchaj, obejrzyj teledysk jeśli nie. Wypowiedz się. Mnie się nawet podoba :)

kajatasia

Znam. Kompozycja ciekawa. Jednak to nie jest utwór Jona. Powstał z inicjatywy Datsika i Infected Mushroom, ten udzielił się na nim tylko gościnnie.

Black_Dreamen

Prawdę mówisz, co nie zmienia jednak faktu, ze jest to kompozycja wspólna z JDevilem. Tak jak z reszta i " Lick Me ", który jest utworem JDevila ale też z Datsik i Downlink... A jeśli chodzi o utwór JD to jeszcze " I Saw Satan " można posłuchać :)

Black_Dreamen

Z Davidem Hasselhoffem mi się ten utwór kojarzy i tematem do Knight Rider, tyle, ze w szybszym tempie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones