Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

nie umiem byc obiektywna jesli chodzi o jego aktorstwo ;)

marzeni

U mnie dokładnie tak samo,jest niesamowity....

tojaag

Mogę się dołączyć do zachwycania się, ale czasem trzeba spojrzeć obiektywnie. Nie zawsze idealnie wypada w rolach. ;)

marzeni

Ja nie wiem co kobiety w nim widzą. Mnie sie on kompletnie nie podoba :(

marzeni

Oj, i mnie się podoba. Nieziemsko przystojny! I ten głos... rozpływam się :)

Ciacho_10

Głos to on ma niesamowity, zgadzam się.
http://www.youtube.com/watch?v=2boD5nNPlMs jeśli ktoś nie słyszał ;)

Madame_7

ok... ja nie słyszałam... mmmmm..... :)
dzięki :)

Madame_7

Głos pierwsza klasa!!
Uwielbiam go w filmie "Cudowne dziecko", jak on tam śpiewa :-)

tanja55

Nie jakoś wybitnie, jednak to kocham http://www.youtube.com/watch?v=AvTy8GqPKsg

Madame_7

Fajne, taki ciepły, spokojny głos.

Madame_7

to samo Benedict Cumberbatch - moze czytac wiadomosci ekonomiczne a dla mnie bedzie to najwspanialsza muzyka dla moich uszu ;) dziekuje za wrzutke :)

marzeni

facet ma to "coś" w sobie, ale jest bardzo niepokojący...lubię gościa :)

marzeni

ja mam to samo. Jonathan jest zniewalający ;) mmm...

Iwet87

Zgadzam się z wami, jest świetny. :)

marzeni

Nie posunęłabym się do stwierdzenia, że jest piękny, ale zdecydowanie kawał z niego przystojniaka.

agawa87

Przystojniak z niego! w roli Draculi moim skromnym zdaniem jest niesamowity. I ten jego głos! nie musiałby by być nawet taki przystojny i męski, sam jego głos sprawiłby, że bym się w nim zakochała. Naprawdę, wg mnie jest świetny, nie tylko pod względem urody,ale i talentu aktorskiego :) Nie mogę się na niego napatrzeć :D

Morganville_filmaniak

Co do talentu aktorskiego - to widziałam go w zbyt małej ilości ról aby oceniać. Co do wyglądu... he's extremely hot!!!! zwłaszcza w roli bad boy'a ;) - Dracula. Przystojny, świetnie zbudowany, do tego ten głos... ykhym... marzenie wielu kobiet;)

DaGaaaa_1714

Tak tak i jeszcze raz TAK <3 !

DaGaaaa_1714

Przekonalyscie mnie do "Drakuli" dziewczyny. Jesli jest tam chocby w minimalnym stopniu rozebrany, obejrze chocby zaraz ;-) Marzenie wielu kobiet... i mezczyzn zapewne tez :-P
Faktycznie, jego glos jest niesamowity. No wlasnie, glos to chyba 99% meskiego seksapilu:-)

marzeni

tez uwazam ze jest bardzo przystojny. u facetow przyciaga mnie zwlaszcza spojrzenie, a w inkrnacji hipnotyzowal.

marzeni

Jest bardzo przystojny i jeśli miałabym oceniać tylko wygląd dałabym mu 10/10 ale niestety te 2 gwiazdki za aktorstwo musze mu opuścić. :)

Robaczek_12

Zachwycił mnie w Tudorach, ale w Draculi to popłynełam... to spojrzenie, oczy, usta, ciało, charyzma... i jak tu oceniać aktorstwo ;) abstrahując od wyglądu, tak na poważnie, to wg mnie wkłada w grę całego siebie...

marzeni

Jak dla mnie to on ma coś w sobie hipnotyzującego ale w każdej roli jakiej by nie zagrał widzę go jako psychopatę albo mordercę. . .

marzeni

W roli Henryka VIII był genialny :) Co do wyglądu pełna zgoda - zniewalający.

anka16

Zgadzam się w 100% :)

marzeni

Najprzystojniejszy mężczyzna świata, patrzenie na niego to sama przyjemność:>

marzeni

mam ten sam problem :)

marzeni

Zjadłabym go ;)

marzeni

Dokładnie to samo mam. Jest tak piękny, że nawet jako Tyran Heniek jest dla mnie boski.

Asiulka1984

Dooobra już się nie podniecaj

marzeni

Ja też brałabym :)

marzeni

Zniewalający facet. Zdecydowanie ma w sobie to coś. I ten uśmiech

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones