Jordan Gavaris

Jardan James Gavaris

8,6
1 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jordan Gavaris

Czy ten gość naprawdę pochodzi z Kanady?
Jego sposób mówienia (w Orphan Black; innych produkcji z jego udziałem jeszcze nie oglądałam) wskazuje jakby był czystej rasy brytyjczykiem.
Akcent jest tak niemożliwie naturalny, że kopara opada.
Grająca z nim Tatiana Maslany zrobiła kawał dobrej roboty z postaciami, ale nawet jej brytyjski angielski był naciągany i z daleka czuć było przymus mówienia z akcentem.
W przypadku Jordana Gavaris jest to majstersztyk, czy ktokolwiek wie o co chodzi ? Miał rodziców z Wielkiej Brytanii ?
Jestem pod wrażeniem o_O

Ackleholic

Z angielskiej wikipedii:
The English accent Gavaris employs for his role as Felix Dawkins is so convincing that Entertainment Weekly writer Dalton Ross is "not entirely convinced that it’s not his normal accent that he’s faking." Gavaris told Ross that Michiel Huisman, Jerome Flynn and Maria Doyle Kennedy all thought he was English. "When I turned it off after the read-through, [Kennedy] was very taken aback. But I love the accent. It’s given me freedom to go after other roles and auditions, to experiment with different voices. This role has been by far the most liberating experience that anyone my age could have."
Wygląda na to, że po prostu ma "wrodzoną zdolność" do udawania akcentu i zaskakuje wszystkich wokół :D

samaeel

Niesamowite !
Dzięki za informację, to tylko potęguje mój podziw dla tego aktora, szacun. o.o

Ackleholic

Kanada 'stosunkowo' niedawno przestala byc kolonia brytyjska i wciaz sa pod duzym jej wplywem uznajac nawet ich krolowa. Jesli gdzies sie myle to prosze poprawic. Nie badalem zyciorysu Jordana ale przypuszczam ze moze miec to wplyw na jego akcent. Jak dla mnie ma nawet urode brytyjska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones