Jorja FoxI

Jorja-An Fox

6,9
926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorja Fox

Świetnie zagrała Sare Sidle w CSI - jest moją ulubioną bohaterką w tym serialu. Szkoda, że już jej nie zagra - podobno ona i aktor, który grał Nicka zostali zwolnieni, niestety nie doczytałam sie dlaczego i czy jest to już pewne (a właśnie zaczeli kręcić 5 serię).

Aeryn

Przez półtora roku nikt ci nie odpowiedział? To prawdziwy skandal. Wiesz juz pewnie, że Sara i Nicky nadal są w serialu. Jak niosła plotka oboje troche dąsali się, że nie dostali podwyżki, ale już im przeszło. Dla mnie najlepszy jest The Bugman, ale uwierz mi, Sara jest tylko chwilkę za nim. Hmmmm, GSR rules, jeśli wiesz co mam na myśli.

Aeryn

ale i tak ktos z ekipy ma odejsc. moze ze juz wiadomo kto to bedzie?...

Headey

Fani GSR, co z Wami????????!!! Cisza normalnie jak makiem zasiał![oburzenie i rozpacz];/ Sara, również jest moją ulubioną bohaterką w tym serialu! :D Któż to mógłby odejść, hmmm... nie mam pojęcia. Coś obiło mnie się o uszy o Jim'ie Bras'ie, ale ... nie wiem. W ogóle, jak czytam komentarze,to większość ludków jest już na którymś tam sezonie, a ja "bidulka" dopiero na 5. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones