Joseph Barbera

Joseph Roland Barbera

7,0
858 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joseph Barbera

Wielki duet, które znaczył nawet tyle dla wielu dzieci w historii co i Walt Disney! Wielcy ludzie!

Pawuloniasty

niestety wielkie dzieła wielkich twórców zostały zastąpione gównem typu Ed Edd and Eddy, krowa i kurczak, Aparatka i wiele wiele innych produkcji któymi zachwycają się dzieci i młodzież. A na ich bajki się krzywią. Ja zostałem wychowany na Disneyu i Hannah Barbera więc swoje dziecko też naucze to oglądać i się przy tym świetnie bawić. Bo któż z nas urodzonych w latach 70 i 80 nie zachwyca się Jerrym ciągle ganianym przez Toma. Ech.. łezka w oku się kręci.

Pawuloniasty

no właśnie, ja jestem może młodsze pokolenie (rocznik 90.) ale nie do zapomnienia są ich bajki, chociażby Smerfy, Jetsonowie, Flinstonowie, Tom & Jerry oczywiście, Goryl Magilla, i jeden z moich ulubieńców - Lew Lippy i Hardy Har-Har. Plus Kot Tip-Top (którego ktoś ostatnio zbeszcześcił, tłumacząc jako Tolek Cacek - powinni go za to powiesić!), Pixie i Dixie, miś Yogi i wiele wiele innych...
Hołd, panowie [*]

użytkownik usunięty
godziasia

Ed Edd and Eddy, krowa i kurczak to rewelacyjne kreskówki z okresu lat '90 - wtedy to dopiero te bajki były pojechane i odjechane ;)

użytkownik usunięty

Tolek Cacek brzmi nieźle, a nowy dubbing lepiej od starego. Posterunkowy Dybek XD

Pawuloniasty

jak byłam mała, myślałam, że to jest jedna osoba - kobieta Hanna Barbera ;)

paulinka129

Hehe dobre. Sam kiedyś myślałem jako dziecko, że to kobieta :)

paulinka129

Kurde, ja dokładnie to samo :D

Pawuloniasty

Bohaterowie dziecinstwa Tom & Jerry Looney Tunes Flinstonowie Scooby Dookoła to były bajki :D nie to co te nowe bajki 0 humoru tylko jakieś zboczone żarty typu Pora na Przygodę Steven Univers czy inne gówna.ja jestem rocznik 98 ale tylko oglądałem Toma Looney Tunes ogólnie Hanna-Barbera to było coś R. I. P :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones