Josh Brolin

Josh J. Brolin

8,2
59 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Brolin

Swietne role w "American Gangster" "Planet Terror" i "No Country for Old Men" musiały zaowocowac. Brolin jest chyba najwiekszym odkryciem roku 2007 ,a do jego dorobku niedlugo dojdą role w filmach Van Santa i Olivera Stone'a...jeszcze jakies plotki o Terminatorze 4 (mam nadzieje ze odmówi ,bo jakos rezyser McG jakos nie napawa optymizmem).

Podejrzewam ze moze spokojnie zastapic zmanierowanych i wypalonych : Pacino ,de Niro ,Gibsona itd.

freekE

O sorry, ale ten nieudacznik ma zastapić DeNiro czy Pacino?> Jaja sobie robisz?
Poza tym Pacino nie jest wypalony. W ostanich latach zagrał swietne role np. Bezsennośc czy Simone.

fidelio

Aktor nie jest napewno nieudacznikiem i trzeba przyznaż ,że w minionym roku zagrał bardzo ciekawe role,może gwiazdą na miarę Pacino nie będzie ale wejście do wielkiego kina ma wielkie

fidelio

nie nie robie sobie jaj :) serio wydaje mi sie ze Brolin jeszcze najlepsze role ma przed soba...

freekE

a ja sie zgadzam z zalozycielem tematu, Brolin jest świetny, filmy ktore wymieniłes,+ W. stone'a sa tego doskonałym przykładem. z niecierpliwością czekam na kolejne kreacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones