Josh Brolin

Josh J. Brolin

8,2
59 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Brolin

Właśnie zostało potwierdzone,że będzie grał Thanosa w Guardians of The Galaxy. Co wy na to?

Shin123

Chyba dobry wybor

Shin123

Nic mnie to nie obchodzi. Równie dobrze ja Thanosem mogłem zostać. Przecież wszystko co będzie miał to CGI i makijaż więc nie ma czym się podniecać.

Bartonson12

Ta powiedz to aktorom, którzy grali np. Golluma czy Voldemorta. W końcu to tylko CGI oraz makijaż, nic więcej

chowder

No a nie? Mimika aktora pozostaje, ale wszystko inne, przynajmniej w przypadku Thanosa to CGI.

Bartonson12

Ale jakiś talent też musi pokazać! Nie będzie tylko przecież stał ,komputerowo głosu mu nie dodadzą..jesus...

Shin123

Ta...właśnie głos musi zostać przerobiony. Wyobrażasz sobie takiego giganta w normalnym głosem człowieka?

Bartonson12

http://www.youtube.com/watch?v=L5_dN7CzeqE Musi? Jak zrobi głos taki jak w tej scenie to nie trzeba go wcale przerabiać komputerowo. (obraz jest trochę rozjechany z dźwiękiem)

chowder

Następnym razem jak będziesz wrzucał gdziekolwiek tego typu materiał, miej na uwadze że ludzie często coś jedzą, i oglądanie urwanej części mózgu w poprawnym trawieniu im w tym nie pomaga.


Wszyscy wiemy że głos i tak zostanie zrobiony komputerowo, bo:

a) tak jest łatwiej
b) będzie groźniej brzmiał
c) mało kto potrafi sobie wyobrazić takiego typa z ludzkim głosem( nie ważne jak dobrze zmodyfikowanym )

Bartonson12

Głos został zapewne lekko zmodyfikowany. Ale nadal było można poznać Josha.
No i jeszcze mimika. Brolin pełną ręką :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones