Josh Brolin

Josh J. Brolin

8,2
58 799 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Brolin

To nie jest kraj dla starych ludzi, American Gangster, Obywatel Milk, Prawdziwe męstwo, Labor Day, Oldboy, Gangster Squad - co dalej oglądać ? ;)

aga7765

Najlepszy był w Inherent Vice jako Wielka Stopa. Genialna rola!

TucoSalamanca

Jeszcze przede mną - nie mogę się doczekać :)

aga7765

Rola miażdży system, razem z głównym bohaterem ratują ten film tyle że to nie jest taki zwykły film, taki troche poryty. Taki bardziej psychodeliczny kryminał, sam do końca go nie zrozumiałem ale nawet mi sie spodobał:)

TucoSalamanca

Bo to podobno neo-noir, ale nie widziałam jeszcze, więc nie wiem, potem ocenię :)

TucoSalamanca

wszedlem tu po to zeby to napisac :) scena w chinczyku i jego wejscia do domu doca sa niewyjete

aga7765

"Jonah Hex". Oglądam go i wciąż mnie zachwyca. Dobry scenariusz, choć nie skomplikowany. Świetna muzyka, krótkie, cięte dialogi. Świetnie zagrali Brolin jako Jonah Hex, Malkovich i Megan Fox, którą miałem raczej za "modelkę", a która świetnie zagrała. Koń Hexa "Koń", pies Hexa "Pies" no po prostu.... A całość stwarza daje taki rezultat, że..

aga7765

Koniecznie The Goonies - trzeba zobaczyc jak Josh zaczynal. Kino przygodowe, dla mlodziezyi, ale nie tylko. Moj film z dziecinstwa wiec
polecam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones