Josh LucasI

Joshua Lucas Easy Dent Maurer

7,2
8 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Lucas

Tak niebieskich oczu nigdy nie widziałam. Zawsze jak oglądam "Snowy River" nie mogę nie zwracać uwagi na jego oczy, są niesamowite.

Veda12

Widzę, że ktoś tu podziela moje zdanie :D
Jego nawet jak z daleka pokazują to widać, że ma niebieskie te oczy... =)

Mana

Fakt, a niedługo jakieś filmy z jego udziałem będą, fajnie. Naprawdę u niego ten niebieski jest bardzo wyraźny, nigdy czegoś takiego wcześniej nie widziałam.

Veda12

Ja tez to zauwazyłam ma ślicze oczy!!!
A ta szrama na prawym oku w Snowy River dodaje jego spojrzeniu takiego buntowniczego wyrazu (hiihih).

użytkownik usunięty
alias_Kinia

"Snowy River" bez Luke'a to już nie to samo.... Brakuje jego ślicznej twarzyczki, sexownego głosu i boskiego ciałka!!!
To grzech, że taki facet chodzi po świecie samotny - dzieczęta, trzeba się nim zaopiekować! Zgłaszam się na ochonika:P
p.s.
Widziałam go w "Around the Bend" - mniam...

Fakt, jakoś inaczej się to bez Luke'a ogląda. Ale udało mi się przyzwyczaić. Tylko przy czołówce przypomina mi się, kogo w tym serialu brakuje. Za szybko go załatwili. Teraz czekam na film "Stealth" z nim.
Pozdrawiam

Veda12

A jak to sie stało że z tego serialu znikneli Viktoria i jej braciszek?
Bo akurat tego odcinka nie widziałam:-(

alias_Kinia

Trochę późno piszę, bo miałam problemy techniczne. Nie było chyba odcinka, w którym oni gdzieś wyjechali, może ktoś coś wspominał, ale ja niczego takiego nie pamiętam. Najlepsze jest to, że kiedyś ten serial oglądałam od początku do końca, a teraz nie pamiętam takich rzeczy. Trochę głupio tak bez nich i bez Luke'a, to już nie to samo, może Victoria i Frank się jeszcze pojawią, cholerka, nie pamiętam.
Pozdrawiam

Veda12

oczy ma superowe ale zadnego filmu z jego udzialaem nie widzialam

Aniol_z_Piekla_Rodem

Ja widziałam go tylko w "Pięknym umyśle", ale rola niewielka, muszę sobie skołować filmy z nim, poza tym za jakiś czas będzie w kinach film z nim-"Stealth."
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Veda12

Zacznij od "Dziewczyny z Alabamy" - ten film jest chyba najłatwiej znaleźć. Poza tym Josh ma tu konkretną rolę i jest go dużo :) Wygląda sexownie i jest zabawny.
Ponadto, "Around The Bend", nie było go w Polsce, ale warto poszukać. Film jest dobry sam w sobie, a z dodatkiem Josha (jest tu opiekuńczym tatusiem i uśmiecha się szeroko :) ) jest jeszcze lepszy!!

Słyszałam o tych dwóch filmach, muszę je skądś skombinować i obejrzeć. Dzięki i pozdrawiam:-)

Obejrzałam "Around the bend" i filmik jest super. Fajna historyjka, miło się ogląda.
Pozdro

użytkownik usunięty
Veda12

zgadzam sie z toba w 100%! jego oczy sa boskie! az swieca na niebiesko :] mrrrraaauuu ;)

Dosłownie, cudo normalnie. A i talentu mu nie brak.
Pozdro

użytkownik usunięty
Veda12

Widziałayście już "Stealth"? Josh w munurze? :) To jest niesamowite, ilekroć myślisz sobie: "Tak, to jest najseksowniejszy człowiek na ziemi, czy można wyglądać lepiej?!" pojawia się w nowym filmie i już wiesz jak bardzo się myliłaś... Josh jest nadal do wzięcia, prawda?!

ehhm... najbardziej niebieskie oczy to ma ktos inny ..... zapewniam was ;)

Jeszcze nie, ostatnio nie mam zbytnio czasu, a zaległości w oglądaniu filmów ogromne. Ale na pewno obejrzę.
Pozdrawiam

Veda12

zgadzam się, ale równie niebieskie oczy ma mój polonista :P dłuższy kontakt wzrokowy grozi omdleniem... :P

Veda12

Cudo chodzące, niesamowite oczy, ma w sobie coś...

Veda12

Mi też się bardzo podoba a szczególnie w Dziewczynie z Alabamy super tam miał role.

emajeczka

Widziałam go tylko w 'Dziewczynie z Alabamy' (swoją drogą całkiem przyjemny film :)) i te jego oczy... O Matko... :) W ogóle nawet niezły z niego facet :p Moim zdaniem jest o niebo lepszy od Patricka Dempsey.

shamrock_2

Te oczy to pewnie Bausch&Lomb ;PP

Właśnie obejrzałem "Dziewczynę z Alabamy"

Fajna komedyjka, dużo ciepełka i humoru.

danzig1

A mi sie wydaje ze nosi soczewki .Tez zwrocilem uwage na bardzo intensywny niebieski kolor jego oczu kiedy ogladalem "STEALTH" i bylo duzo zblizen jego twarzy,az nienaturalnie to wygladalo,jak soczewki kontaktowe.

użytkownik usunięty
Veda12

Daniel Craig ma ładniejsze:P

Właśnie!!!

Veda12

Oglądałam wczoraj Wichry namiętności i do tej pory jest pod wrażeniem błękitu oczu Aidana Quinna :) I teraz sama już nie wiem kto ma bardziej piorunujące spojrzenie Josh czy Aidan :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones