Juan Pablo Di Pace

6,6
333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juan Pablo Di Pace

Wystąpił w teledysku do piosenki "Call on me" Erica Prydza jako jedyny męski tancerz.
To mnie najbardziej rozwaliło że ten gościu zagrał Jezusa w Anno Domini : Biblii ciąg dalszy i zagrał w takim teledysku jak Call one me ;) Niezły Jezus tutaj gra mesjasza a tutaj gra w takim teledysku xd Jak przeczytałem te info w ciekawostkach to beka była bo akurat mam ten teledysk zgrany ;) Nie znam jego innych ról ale Jezusa zagrał ładnie i bardzo dobrze wyszedł w tej roli . Ale w tym teledysku też był niezły ;) Jak sobie pomyślę że to ta sama osoba gra w Anno domini Jezusa to od razu mam ubaw ;)

użytkownik usunięty

http://outbuzz.net/wp-content/uploads/2014/01/Call_On_Me.png

Z ciekawości obczaiłem zdjęcie z teledysku , nie spodziewałem się że aktor który gra Jezusa gra w teledyskach takich jak ten xd
Ale na pewno obejrzę jakieś inne produkcje z tym aktorem ;) Widać że umie podejść do każdej roli w tym teledysku miałem z niego polewkę zawsze a tutaj teraz się okazuje że on grał Jezusa w anno domini ;/

W Mamma Mia! był gejem :)

dzięki za oświecenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones