Judas Priest

powrót do forum osoby Judas Priest

Bogowie Heavy Metalu.

użytkownik usunięty

Jeden z najlepszych zespołów grających ten rodzaj muzyki. Płyta "British Steel" z 1980 to już klasyka. Lubię także płyty "Screaming for Vengeance" z 1982, "Defenders of the Faith" z 1984, oraz "Turbo" z 1986. Więcej płyt tego zespołu nie znam i nie mam.

posluchaj sobie album painkiller polecam.stare albumy tez mi sie podobaja jak np sad wings of destiny, sin after sin i wile innych

użytkownik usunięty
Lordzina

Zastosowałem się do Twoich zaleceń i załatwiłem sobie "Painkillera" z 1990, "Angel Of Retribution" z 2005, "Ram It Down" z 1988 i "Point Of Entry" z 1981. Wszystkie są po prostu świetne.

no tak zgadza się od Painkillera juz raczej nic lepszego nie wydadzą!

Chris1985

płyta Painkiller była, jest i będzie dla mnie kwintesencją terminu "heavy metal" - bez żadnych dodatków i zbędnego pierdolenia :) na drugim miejscu Sreaming For Vengeance, chociaż tam nie obyło się bez paru gniotów, a na trzecim niedocenione Demolition z Ripperem na wokalu. Hough.

Chris1985

No niestety, raczej już nie. Choć wciąż trzymają poziom. Nowy album zapowiada się ciekawie, choć dość lekko jak na Priest. na You Tube jest nowy nr. z CD ,,Reedemer Of Souls".

Pierwsze dwie płyty zespołu Rocka Rolla i Sad Wings Of Destiny są świetne moim zdaniem, nie mogę przestać ich słuchać. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones