Judas Priest

powrót do forum osoby Judas Priest

Dla mnie Judas Priest się liczy tylko z Ripperem Owensem!
Londyn koncert 2001 ARCYDZIEŁO!

mj_rock

A dla mnie Judas to liczy się z Halfordem i nieobchodzi mnie jego orientacja seksualna tylko jego świetny głos!

mj_rock

Ripper jest tylko marna podrobka Halforda i tyle .

Ciekawe czy wogole sluchales Judasow z Halfordem a moze sluchales wczesniej techno i nie wiesz co to prawdziwa muzyka ?

Judas Priest to Halford i reszta . Ripper jest nikim

A tak wogole to tokio hotel mandaryna killercostam i wogole Jonas Bruders sa debesciaki juhu tak emo jest super.


Zabijcie mnie teraz emodziecineo i epulsa .


Sie wyzyłem odrazu lepiej

Aha jak ktos napisze jeszcze ze mu sie Gwiazda Rocka podobala to chyba go poszukam :D :P

:D No to teraz juz koniec

No offence pal

Aha to bylo ogolnie do wszystkich emo i reszty pseudo metali :D a do ciebie nic nie mam tylko do rippera :D tfu psia jego juha :D

adiemus36

Jeśli o mnie chodzi to wychowałem się na Gigantach gatunku Led Zeppelin,Deep Purple,czy Black Sabbath,więc co do mnie to się bardzo mylisz,dla mnie Ripper jest sto razy lepszy i to jest FAKT,a pierwsza płyta Judas Priest jaką usłyszałem była z wokalem Halforda, i tu też się mylisz,mimo wszystko pozdrawiam...

mj_rock

Kolega Adiemus już na wstępie pokazał, że jest TRV-idiotą :P

Malakhai

Idiotą to jestes ty. Judas Priest to zespół z Halfordem zespół z pojebanym nasladowcą to nie jest judas priest i gowno mnie obchodzi na czym sie wychowales judas to tylko z halfordem

użytkownik usunięty
adiemus36

Judas bez Halforda to słabizna. Z resztą Halford został uznany przez krytyków za najlepszego wokalistę HM. Owens to taka zapchaj dziura jak Bayley w iron maiden

użytkownik usunięty
mj_rock

Niby każdy może mieć swoje zdanie, ale w ogóle się z Tobą nie zgadzam. Ripper został ściągnięty z zespołu Tribute (naśladujące wcześniej dokonania Judas Priest) i też do tego tylko się nadaje, umie naśladować. Ale płyty z nim to nie jest JP. Gdyby po odejściu Halforda zmienili nazwę zespołu byłoby ok, ale woleli jechać na znanej marce...
Skoro Owens tworzy takie arcydzieło, to powiedz czemu jak tylko Halford wrócił do grupy, po nim już nie było śladu?

Nie byłem nigdy fanem Judas Priest do momentu usłyszenia ich z Owensem którego zresztą wcześniej nie znałem, po prostu spodobał mi się jego styl sceniczny zachowanie na koncertach,to mocne uderzenie.Arcydziełem nazwałem cały koncert Ripper go dopełnił.Pablo1919 ja bym dodał jeszcze Gillana ;) Szanuje dokonania Halforda w końcu to on tworzył styl Priest, ale osobiście wole Rippera, może dlatego że jest młodszy ma więcej siły na darcie mordy :D

mj_rock

A Rob Halford też ma nadal swoją siłę w głosie, facet ma prawie 60 lat a śpiewa nadal genialnie, szacun dla niego wielki!

mj_rock

Judas Priest liczy się tylko z Halfordem, gościu wymiata. Owens to niezły śpiewak ale płyty z nim dla mnie to porażka. Rob rządzi. Święta trójca najlepszych wokalistów wszech czasów: Dio, Halford, Dickinson.

mj_rock

Owens to dobry wokalista... Ale jako wokalista Judas Priest to nieporozumienie!

mj_rock

Nie zgodzę się, Tobą. Priest to Halford przede wszystkim. Demolition czy Jugulator przegrywają z Painkiller. A wczesnej też było mnóstwo świetnych albumów, no może poza "Turbo" reszta kult i 100% heavy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones