Judd Nelson

Judd Asher Nelson

8,0
2 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judd Nelson

Mam nadzieję że nasza wspaniała telewizja pokaże niedługo Klub winowajców. Judd jest tam taki seksowny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olamanola

Ja tez juz nie moge się doczekać kiedy puszcza ten fantastyczny film !! Judd jest w nim tak słodki ze szok !! Czekam juz 4 lata ale cos nie chcą wyemitować tego filmu :/ ciekawe dlaczego :( !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olamanola

Nie wiem czemu, ale Judd mnie nie podnieca. Gra tam świetnie, ale mnie nie podnieca. Hmmm, może powinienem się nad sobą zastanowić? Z tego klubu świetny jest też ten, który zapisał się na zajęcia plastyczne.

Morgan_Mortimer_Graff

:) ja też nie wiem czemu /a moze właśnie wiem ???;p/, no Anthony Michael Hall tż był gwiazdą swego czasu - tak naprawdę to karierę zrobił z nich tylko Emilio Estevez...

Lucynica

Bender-świetna postać
uwielbiam ten film :D

klekipetra

Witam. Jeśli macie przy sobie dużo mocnej kawy to możecie dziś obejrzeć "Klub Winowajców" w TVP2 o 23.20. Dlaczego TVP puszcza takie filmy tak późno? Nigdy tego nie zrozumiem. Pozdrawiam forumowiczów.

theodorebagwell3

może chcą żeby ludzie nie zaznali dobrego kina, a karmili się co wieczora po pracy lekkostrawnym i wypieszczonym filmem made in hollywood lub made for tv.

olamanola

Coś mi się wydaje, że niedawno leciało na TYP1 w typowej dla takich filmów (dobrych) porze ;P

olamanola

Seksowny to bym nie powiedziala ale przyciągający wzrok to na pewno. Niektore sceny rewelacyjnie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones