Juhi Chawla

Juhi S. Chawla

8,0
608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juhi Chawla

Wielu się ze mną nie zgodzi uważając za taką Kajol i SRK, ale ostatnio oglądałam sporo filmów z Juhi i według mnie ona najbardziej pasuje do SHAHRUKHA. Jest po prostu urocza. Ma to coś w sobie. Ciepło, niewinność, czar i urok, jakiego nie dostrzegam tak wiele u innych JEGO partnerek. Nawet u kochanej Kajol, którą uwielbiam. Jak ktoś z Was oglądał "Phir Bhi Hai Hindustani" zapraszam na mój blog. Przepraszam jeszcze raz wielbicielki Kajol (do których i ja się zaliczam). Namaste.

Marguerite

W pełni się zgadzam! Lubię Srk w parze z Kajol, ale uważam, że z Juhi tworzą lepszą parę:) PBDHH to mój pierwszy film z nimi razem, a potem po prostu musiałam reszte obejrzeć :) Wciąż czekam na kolejne filmy z tą parą!

Fantasmagoria

A widziałaś może już „Ishq”? Właśnie co dopiero zobaczyłam. Wzruszyłam się, setnie się uśmiałam i wystraszyłam. : ) Jej partnerem jest niestety Aamir, ale nie można mieć wszystkiego. Film jest świetny. Polecam. Gra tam tak potrzepaną pannicę,że chce się płakać ze śmiechu.

Marguerite

Oglądałam :) Ogólnie myślałam, że będzie to całość komedia, i trochę się zdziwiłam w drugiej części <choć nie powinnam, bo to w końcu bolly :P >.
Juhi i Aamir to też jest ciekawa para - widziałam z nimi też QSQT (jeszcze jako młodziki :) ) i próbuję się wziąć za Love Love Love.

Fantasmagoria

"Love Love Love" jest super. Spodoba Ci się. Właśnie opisuję ten film na swoim blogu. Zajrzyj, może coś Ci przypadnie go gustu. Zerknij w temat "Bollywood, który obejrzałam". Mam tam kilka filmów opisanych.

Marguerite

Fakt zgodze sie z tym ale nie zupełniee nie sa najlepsi Kajol i Srk lub Rani i Srk..

kajolisrk

Strasznie nie lubię gdy Srk gra z Rani. Strasznie nudny film wtedy jest... A z Kajol może i fajną parą są, ale jak dla mnie to za dużo szumu przy nich jest. Wciąż uważam, że z Juhi są najlepsi :) Ale każdy ma inny gust :D

Marguerite

Jak dla mnie Srk wyglada troche smiesznie z Aishwarya, Preity Zinta czy Rani. Z lekka nie ta dekada ;) Natomiast z Juhi czy Madhuri jest bardzo przekonywujacy :D

harajuku_girl

Też tak uważam. :))

_Summer_

juhi jest bardzo dobrą aktorką obejrzałam z nią między innymi MIŁOŚĆ CZY PIĘNIĄDZE /SEKRET/ NA DRODZE MIŁOŚCI/ i inne a wkrótce obejrze napewno SOBOWTÓR/ RAJU BAN GAJA DZENTELMAN / 3 MURY/ 7 1/2 PHERE/ świetnie gra z SRK .

rani_167

Mnie ta para urzekła w "One 2 ka 4" Gąrąco polecam ten film! :)

użytkownik usunięty
_Summer_

Wq mnie lepiej wygląda z Kajol ,ale z nią też ok. No napewno lepiej niż z Rani (ja jej nie trawie :))

A ja nie przepadam za Kajol. ;)

użytkownik usunięty
_Summer_

Każdy lubi to co chce ;D Jak dla mnie to najlepszy jest po prostu SRK z dziewczyną czy bez xD

A tak z innej strony jeśli chodzi o gauri-co myślicie:)) moim zdaniem jest brzydka:)) i jak tak łaczymy w pary SRK to pomimo,ze ta cała juhi-nie jest ,moim zdaniem taka śliczna jak ja piszą ale napewno ładniejsza od gauri:))

użytkownik usunięty
wanilka7

Jak dla mnie to Juhi zbrzydła na starość, Gauri też młoda nie jest. Kiedy SRK był nikim (a jemu wiek pomógł najbardziej) to ona go pokochała i w zasadzie przeciętnej, indyjskiej urodny nie miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones