Juhi Chawla

Juhi S. Chawla

8,0
608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juhi Chawla

nie ma od niej piekniejszej aktorki jest najpiekniejsza aktorke nie dziwidz sie ze ma duzo adoratorow czytałam cos ze shahrukh khanowi sie bardzo podoba ale jest zonata wiec niem,oze z nia byc on tez jest zonaty i ma dzieci i to jest jej najlepszy przyjaciel shah rukh khan i karan johar

kara17

tak zgadzam sie z tym bardzo ja lubie jak bym była chłopakiem zakochałabym sie w niej

paulina12009

mhm, mogłabym bez końca oglądać Phir bhi dil hai hindustani:) SRK i Juhi tworzą świetna parę:D z resztą nie tylko w tym filmie

myrinda

Czy ja wiem... Mnie tam się jakoś specjalnie nie podoba, choć nie jest zła :).

Kinomaniaczka_

Moim zdaniem Juhi Chawla wcale nie jest najpiękniejsza. Ładniejsza od niej jest Kajol.

_Em

Ej no ale Juhi jest sporo starsza:) Mnie się barzdo podoba, teraz i zawsze, ma najpiękniejsze oczy na świecie.

myrinda

Ja również :))) A widziałaś ich w One 2 Ka 4? Albo chociażby w pierwszym ich wspólnym filmie Raju Ban Gaya Gentelmen? Tworzą niesamowity duet, wprost nie do opisania. Chemia "przecieka" przez ekran...

as_2000

"Chemia przecieka przez ekran". Dobre i trafne spostrzeżenie. Oni do siebie pasują. Kajol jest śliczna, ale jak dla mnie za mało zabawna. Biorąc pod uwagę rodzaj filmów w jakich SRK występował, mam na myśli ich komediowy charakter, to Juhi bardziej do NIEGO pasuje. Ona też potrafi się wygłupiać i robić śmieszne miny. I ta jej naiwność w twarzy. Uwielbiam ją w "Yes Boss", "One 2 Ka 4", "Phir Bhi Dil Hai Hindustani", "Duplicate" i oczywiscie "Raju Ban Gaya Gentleman". Przy tym jest niezwykle piękna, pełna uroku, dlatego świetnie razem wyglądają.

Marguerite

tak to moja ulubiona aktorka ;)
Juhi <3333333..

Juhi

Ja też ją bardzo lubie to moja ulubiona aktorka ,jest bardzo ładna nawet dla mnie ładnjejsza od Kajol>>.

użytkownik usunięty
rani_167

Szarak to ogólnie dużo mówi :P. Wspominał też ,że gdyby nie Gauri nie wiadomo co by zaszło między nim a Kajol :P U mnie jest:
1. Kajol
2. Preity Zinta
3. Deepika Padukone
4. Pryianka Chopra
5. Juhi Chawla
6. Rani Mukherjee
7. Kareena Kapoor
8. Aishwarya Rai - ostatnia bo jej nie lubię xD

A gdzie ona niby jest taka piekna??Dużo ładniejsza jest Kajol ,czy Rani . Juhi i Aishwarya-to najgorsze aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones