Julia Kamińska

Julia Małgorzata Kamińska

6,5
4 898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kamińska

Gra w nowym serialu TVN7 "Reguły gry" razem z Maćkiem Zakościelnym. Ma to być
emitowane na wiosnę ;)

Lili89

A nawet wczesniej, bo 16.02. :))

essita

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie, bo o ile mogę sobie wyobrazić Julkę w roli komediowej, o tyle Maćka już nie za bardzo :P może dlatego, że go nigdy nie widziałam w czysto komediowym formacie :P

Lili89

Fakt, tez mnie to ciekawi. Zapowiada sie interesujaco. Szkoda jednak, ze bedzie lecialo wtedy co Na Wspolnej :D

essita

Nie oglądam "Na Wspólnej" więc to nie problem, większy bedzie ze zorganizowaniem tvn7 bo coś mi ostatnio nawala :/

Lili89

Lili, nasza Julka po BrzydUli i obronie pracy magisterskiej nam wypiękniała, co dawało nadzieję iż z Zakościelnym pokażą trochę pięknych relacji dwu ciałek i dusz w estetycznym i apetycznym zestawie panoramicznych obrazów finezyjnej erotyki. Dama jednak tego formatu, poliglotka i gwiazda dużego formatu, z perspektywami na karierę europejską, nie powinna podpisywać kontraktu na uczestniczenie w serialu z tak ohydną i obsceniczną nagą potwornością jaką jest ten szpetny i stary Wilczak.

NOTIBOF

"z tak ohydną i obsceniczną nagą potwornością jaką jest ten szpetny i stary Wilczak"- święta racja ;)

Lili89

Liluś, przytulam Cię czule, bo miło jest poznać kogoś o podobnym wyczuciu smaku i równie obciążonego genetycznie poczuciem piekna i arystokratyzmem kultury.

NOTIBOF

a ja mam jakieś dziwne wrażenie, że te "Reguły gry" to podróba "usta usta"

fajne_filmy

FF, czy ty chcesz by mi pękło serce z bólu???

NOTIBOF

Ale z jakiego powodu?

fajne_filmy

UU to był koszmar z obsadą samych nagich potworności!!!
Nasza Juleczka ma grać w takim zamtuzie?!?!?!?!!!

fajne_filmy

to bazuje na jakimś amerykańskim formacie z tego co wiem:)
popieram NOTIBOF, nie strasz nas tu jakimkolwiek powiazaniem z "Usta usta" bo naprawdę mam zamiar to oglądać ;)

Lili89

No nie chciałbym was straszyć, ale chyba jednak muszę. Porównajcie fabułę: Tam były 3 pary w różnych etapach związku, tu 2 pary i singiel też w różnych etapach związku. Ponadto są ci sami twórcy.

fajne_filmy

ale może chociaż będzie mniej durne niż tamto?
przegapiłam niestety pierwszy odcinek :/
mam zamiar go gdzieś dorwać, a ty mnie tu zniechęcasz :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones