Julia Kolberger

6,2
237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kolberger

Prześliczna aktorka, bardzo sympatycznie zagrała w "To ja złodziej". Chętnie zobaczę ją w jakiejś większej roli...

Mr_mokrego_pampersa

Och, przepraszam: i znakomicie zapowiadająca się Pani reżyser...no, no - nie doceniałem tej Pani; kto wie co drzemie jeszcze w tej uroczej Artystce :)

Mr_mokrego_pampersa

Znacznie więcej pięknej Julii mogłeś zobaczyć właśnie przed chwilą w "Dzieciach i rybach" w TVP.

Max66

dzięki ale trochę późno o tym piszesz :-)

Mr_mokrego_pampersa

Sorry, ale dopiero po (którymś już z kolei) obejrzeniu tego filmu wszedłem na jego stronę, by poczytać o obsadzie...

Mr_mokrego_pampersa

zgadzam się! prześliczna! :)

CichyWaW

W "To ja, złodziej", myślałem z początku, że ta kasjerka to Anna Mucha.

Jack_Holborn

Napiszę tak. Przesadziłeś, i to jeszcze jak! Jak śmiesz:) Jak śmiesz porównywać takie szkaradło i aktorskie oraz moralne dno jak Mucha, do takiego cudu natury i takiej kobiety z klasą jak pani Julia? Nie rozumiem jak można pomylić te kobiety. Nie popisałeś się delikatnie mówiąc.

Mr_mokrego_pampersa

Wiem, że odgrzewam temat po latach, ale zgadzam się w 100 %! Chciałem zresztą założyć podobny temat, ale skoro tutaj już taki
jest, to chyba nie ma sensu go powielać. Napiszę tylko tyle.
Prześliczna i cudna dziewczyna w "To ja złodziej" (akurat wczoraj - 1.06.2022 miałem okazję obejrzeć). Aktorski talent też chyba posiada, co zresztą nie powinno chyba dziwić, zważywszy na jej korzenie rodzinne.
Dopiero teraz dowiedziałem się, że to córka wielkiego polskiego aktora śp. Krzysztofa Kolbergera, bo dopiero teraz - po seansie filmu, się nią bardziej zainteresowałem.
Ps. To chyba pierwsza aktorka, i w ogóle kobieta, która ma dziurkę w brodzie. Zazwyczaj mają ją mężczyźni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones