Julia Królikowska

3,0
214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Królikowska

Przecież to jeszcze dziecko. Jest mała i musi sie jeszcze dużo nauczyć. Nie można tyle wymagać od 7- letniej dziewczynki. :/

Majcia

To jakim cudem dzieci które niedawno zaczęły przygodę z filmem mogą grać lepiej od niej??? Ona powinna miec talent po rodzicach bo to aktorzy, a ta brzydka poczwara tylko durne miny wali do kamery i jakieś upośledzone teksty!

Byniu

teksty to mowi takie jak sobie rezyser w scenariuszu zazyczy

Byniu

Czy was to boli ?

Tak się tym rajacie jakbyście kochali ten serial. czy to wam aż tak przeszkadza ? zresztą i tak wszystkie dziecięce "gwiazdy" serialowe to dno i sto metrów mułu.

Julia Kerner, Adrian Gąsior, Eryk Lipiński (II), Julia Wróblewska...po prostu zbiera się na wymioty, dzieci imperializmu które skończą jako sztuczne aktorzyny w plastikowych pokazach mody

Byniu

"Ona powinna miec talent po rodzicach bo to aktorzy"

tak zwłaszcza po mamusi talent ja Cie prosze.. jak ma grać dobrze skoro w tym klanie to same kołki z rodzinką lubiczów i rysiem na czele - takie wzorce pobiera to tak gra potem.

Majcia

To jakim cudem dzieci które niedawno zaczęły przygodę z filmem mogą grać lepiej od niej??? Ona powinna miec talent po rodzicach bo to aktorzy, a ta brzydka poczwara tylko durne miny wali do kamery i jakieś upośledzone teksty!

Byniu

Jesteś głupi po prostu. Ona jest jeszcze mała! Jak Ci sie coś nie podoba to nie oglądaj po prostu, moim zdaniem jest urocza:)

Pirat_3

Widać że prostych rzeczy nie czaisz! Co z tego że mała, to jej nie usprawiedliwia! Są i młodsze dzieci które potrafią grać dobrze! Każdy ma prawo do swej opini, a widzę że dla ciebie każdy kto ma inny gust musi być głupkiem! Gdybym musiał czegoś nie oglądać bo nie lubię, to chyba połowę rzeczy bym nie oglądał! Pomyśl głupku czasem, to nie boli (a co jak ty mnie, tak ja ciebie:D)

Majcia

Sorki, że po tylu latach, ale nie mogłem się powstrzymać. I jak to się ma teraz, gdy ma już chyba 16 lat. Nic się nie nauczyła, czy po prostu jednak beztalencie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones