Julia McKenzie

Julia Kathleen McKenzie

7,8
938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia McKenzie

Bardziej mi się podoba w roli Pany Marple niż ta druga jak ona miała .

Kileeer

mnie też :)

Kileeer

Podoba mi się jej kreacja, ale gólnie nie podoba mi się, że adaptują niektóre książki, w których panna Marple się nie pojawia oryginalnie. Moim zdaniem po prostu zniszczyli tak świetną opowieść jak "Tajemnica rezydencji Chimneys" na przykład. Z międzynarodowej intrygi politycznej ze skradzionym dimentem w tle zrobili miałką historyjkę o zdradzanym mężu. :(

milkaway

ehh tęsknie za Geraldiną w roli Panny Marple, Julia jest bardzo poważna, jakoś się pomału rusza, a przecież ma być szybka jak strzała!

lila_O

Dokładnie!

milkaway

Wiesz mi ,że widziałam gorszą rzecz, mianowicie zamiast Poirota w "Pani Mcginty nie żyje" była wstawiona Panna Marple. Tytuł zmieniono na "Morderstwo najgorszego sortu" z roku 1964r. To dopiero było wkurzające.

użytkownik usunięty
Kileeer

Chodzi ci chyba o Geraldine McEwan. Dla mnie to właśnie Julia McKenzie jest gorsza jako Marple.

Ja wolę McKenzie, jest taka jakaś ciepła i od razu milej się ją ogląda. Chciaż ani ona, ani Geraldine nie odpowiadają moim wyobrażeniom - pozostaje mi jeszcze do przetestowania w tej roli niejaka Joan Hickson, mam z nią "Noc w bibliotece".

adipiscor

I Margaret Rutherford

miau

Do takiej Panny Marple jaką stworzyła Pani Margaret, nie podeszła bym bez kija :), bardzo ostra była babka z niej, nawet mi się to podobało :)

adipiscor

Nie wiem czy tobie Joan Hickson przypadła do gustu, ale mi wybitnie nie, jest bardzo nie sympatyczna.

kisha31

Szczerze mówiąc ten jedyny film, który z nią miałem ("Śmierć w bibliotece") był dla mnie za starą produkcją (nie lubię) i znudził mnie po ok 20min bodajże. O samej Hickson nie mam więc raczej zdania, a w każdym razie na pewno mnie nie zachwyciła ani nie odrzuciła jakoś szczególnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones