Julia Pogrebińska

6,7
2 293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Pogrebińska
marajka

to fakt, ta pani z kazachstanu ładna i ma piękne drobne piersi, bynajmniej ja takie lubie ;)

ari78

przynajmniej. bynajmniej to zaprzeczenie :P

marajka

Piękna żydówka

adso41

Żydówka - oczywiście z wielkiej litery

adso41

nie piszemy "z wielkiej litery", bo to błąd,rusycyzm, tylko dużą, no ostatecznie wielką literą

adso41

Nie jest Żydówką grała ją w Ukryciu, ale prywatnie z pewnością prawosławna. Nie myl fikcji z rzeczywistością.

monisia54315

Ja właśnie miałem na myśli tylko i wyłącznie "W ukryciu", chociaż miejsce urodzenia wcale nie wyklucza krwi płynącej w żyłach. Zauważ że u nas kariery aktorskie czy reżyserskie robią ludzie takiego samego pochodzenia jak w Hollywoodzie (z resztą wszędzie w świecie zachodnim) żeby tylko wspomnieć Agnieszki: Grochowską, Holland, Kamila Baar, Marta Bizoń, Joanna Brodzik, Nina Andrycz, Adrianna Biedrzyńska, Krystyna Feldman, Maja Hirsch, piękna Ewa Hornich, Anna Chodakowska, Magdalena Cwenówna, Renata Dancewicz, Karolina Dryzner, Agnieszka Dygant, Magdalena Emilianowicz, Maria Niklińska, Katarzyna Figura, Paulina Holtz, Kinga Ilgner, Krystyna Janda, Dorota Kamińska, Maja Komorowska, Emilia Krakowska, Grażyna Krukówna, Małgorzata Lipmann, Zofia Merle, Maria Meyer, Marta Neuman-Lubicka, Kaja Paschalska, Kinga Preis, Weronika Rosati, Magdalena Schejbal, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Szurmiej, Ewa Wencel, Małgorzata Zajączkowska, Magdalena Zawadzka, Katarzyna Bujakiewicz, Kalina Jędrusik i.t.d. i jeszcze dłuuuugo i to tylko o tych, które same coś wspomniały przy okazji różnych wywiadów o swoich rodzicach czy dziadkach.

adso41

Piękna jest... To fakt. no i ma talent ... o tym nikt nie wspomniał :)

Vanilia2905

Tak, gra wspaniale, no i również całkiem, całkiem dobrze tańczy

adso41

idealna :)

ari78

Piersi to ona akurat nie ma wcale.

marajka

Piękna i ma CUDOWNE włosy. Marzenie.

marajka

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones