Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Co myślicie o jej ustach?
Są ładne czy zbyt wielkie???

nottinghill

Są zdeformowane i tyle ;-D Ona jest bardzo spoko, lubię ja

użytkownik usunięty
marian_ka

tak są do dupy tak jak oda :D jej brat erik jest bardziej wporzo ona jest do dupy :::::DDDDDDDDD

to widac nieznasz jej ona jest super i odwal sie od niej

nottinghill

jaet fajna i ladna. jej usta sa w porzadku.

użytkownik usunięty
nottinghill

dobrze żę ty ją znasz :D bhuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

użytkownik usunięty

to było do jol162 czy coś w tym stylu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDD

użytkownik usunięty

Wiesz nawet niewiem kim jestes?Chyba jestes cos z rodzaju OBOJNIAKA?
Ale takie jeszce jedno pytanie ile ogladalas jej filmow?Widac ze mało! Pewnie przepadasz za Britney Spears.Ona będzie do ciebie pasowac.
(Napisz kim jestes!?)
Nara!!!

użytkownik usunięty

A tak wogole to jola161 ale teraz nottinghill@tlen.pl
JOLA

użytkownik usunięty

tak w ogóle to musze cie pouczyć pisze sie OBOJNAK A NIE OBOJNIAK
kim jestem ??? człowiekiem :) na filmwebie nie jestem zarejestrowany bo mi się niechce a co do tego ile filmow z nią widziałem to powiem ci że mało a to dlatego że jej nielubie i tyle a w britney spears też nie gustuje fole np eve mendes albo cindy crawford

serio dzieki za pouczenie ale sorry jezeli niepodoba ci sie Julia Roberts i nielubisz jeje to dlaczego jestes na jej stronie moim zdaniem ta strona jest poswiecona jej fana i ludzia ktorzy chca sie oniej cos dowiedziec. Spieprzaj na strone z cindy crawford czy jak jej tam bo tu niepasujesz.
Nara!!!







Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones