Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Czy w jej przypadku ten anormalnie rozwlekły narząd gębowy jest dziełem natury? Jesli tak, to żal mi tej kalekiej Julii...

użytkownik usunięty
Matuschanskavasky

z ust (moich normalnych rozmiarow) mi to wyjales - jej paszcza jest naprawde straszna

tak juz ma i tyle...nikt nie jest idealny;/

użytkownik usunięty

.....Matusch imponujesz mi coraz bardziej....

Matuschanskavasky

Popatrzcie na to z drugiej strony. Duze usta maja wiele innych zastosowan.. :)

Matuschanskavasky

O Mój Boże... Człowieku przeciez te usta to jeden z jej największych atutów. Uważasz, że po co inne aktorki robią sobie operacje plastyczne, żeby powiększyć wargi?
"Żal mi tej kalekiej Julii..."
A mi jest żal ciebie...

Lady_C

A mi żal ciebie tępaczko. Nie chodzi o napompowane usta, tylko o jej wielką gębę, gdyby nie uszy to wokół głowy, aż wszystkie zęby widać.

deamon82

Czy już nikt nie potrafi normalnie odpowiedzieć na krytyczną wiadmomość niż poprzez obrażanie tej drugiej osoby? wyobrażam sobie jakiego pokroju osobą jesteś na codzień...;/
A tak nawiasem to się troszkę zastanów co piszesz bo jedna podana przez ciebie informacja wyklucza drugą.

Lady_C

Dla mnie to ona wyglada jak żaba:P:P Nigdy jej jakos szczególnie nie lubiłam i moge stwierdzic ze uroda nie grzeszy ale talent aktorski ma. Chociaz kazdyemu podoba sie co innego:D:D

użytkownik usunięty
Mulan80

Akurat usta ma naturalne i piękne. A spójrzcie na jej uśmiech...az miło popatrzec...

Matuschanskavasky

Mi osobiście się Jej usta nie zbyt podobają. Niektórym wręcz przeciwnie. Nie musicie tu tak wyzywać ani siebie ani Julii! W końcu nie ma ideaów. Tak samo jest z ustami kate Winslet. Według mnie są piękne, ale niektórzy uważają że gdy się uśmiecha to pojawia Jej się grymas na twarzy.

Matuschanskavasky

Ludzie, czy Wy musicie się cały czas wyzywać? Ta ma usta brzydkie, ten ma nogi krzywe...czy musicie oceniać ludzi po wyglądzie?

Bess_92

Raven, bardzo slusznie. Jedyna madra osoba w calej tej dyskusji...

dzieckorosemary

za to wszyscy z tych którzy ja krytykuja wystepuja na pokazach mody nie ?
jakos nigdy nie zauważyłam zeby miałą szpetny ryj jak wy na to mowicie ;/
kultury troche o obrazac innych jest łatwo ale na siebie trudno spojrzec krytycznie nie ?

doma48

Sorry ale kto kogo tu obraża?? My wyrazamy tylko swoje zdanie na twmat jej urody, a to chyba nie jest zabronione??

Mulan80

Nie wyrażacie zdania na temat jej urody, tylko obrażacie jej usta. Mi się one podobają, ale szanuję wasze zdanie. Nie będę jednak szanowała waszego zachowania bo nie wynika z niego nic dobrego. Konsekwencje zobaczycie później.

Pozdrawiam:)

Matuschanskavasky

Każdy ma różne usta, moja koleżanka, też ma duże, no i co z tego?

Matuschanskavasky

Usta ma naturalne i to jest jej główny atut. Miło popatrzeć jak się uśmiecha i myślę, ze chyba z zazdrosci twierdzisz, ze jest kaleką. Kultury ludzie!

Matuschanskavasky

Nikt nie jest idealny, a te usta dodają jej uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones