Julia Rosnowska

Julia Krzemińska

5,5
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Rosnowska

jak większość w tym kraju, mnie śmieszy że te dzisiejsze ślicznotki (krupa, glinka) były
brzydsze jak były MŁODSZE! chyba po prostu kiedyś na mocny makijaż nie było mody albo
nasi makijażyści się powoli wyrabiali :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Zarobiły wystarczające pieniądze na chirurgów plastycznych.

Misha

też racja :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Niestety ,ale taka prawda .W dzisiejszych czasach aktorki ,piosenkarki im starsze tym ładniej i młodziej (o zgrozo!) wyglądają;/
A wracając do Juli to mnie się podoba;) Ładna,naturalna młodziutko wyglądająca blondyneczka;)

cocoatea

to jest dziwne heh ale raz widać było np krupe jak jej fleszem z bliska yebnoł i można zauważyć było że to pasztet jednak jest z bliska :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Dziewczyna fajna, nowa buzia (to też dobrze, że ktoś nowy się pojawia w tv), ale przeżyłam szok gdy przeczytałam, że ma ona tylko 21 lat!. Wygląda dużo poważniej.

Schizofrenik_XXI_wieku

Krupa pomimo że ją lubię to powiedzmy szczerze że z twarzy jest maszkaron, natomiast Glinka zwykła dziewczyna, nie powala. A Julia bardzo ładna dziewczyna, prawda jest taka że większość kobiet ma w sobie coś, czymś się wyróżnia, trzeba tylko umieć to wyeksponować.

Igraszka

ona mi się kojarzy taka wieśniareczka co chodzi w chustce po wiosce i doi krowy, oczywiście nie brać tego negatywnie. po prostu mi się ona tak kojarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones