Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

Pojawienie się w Dexterze Julii Stiles to jakaś pomyłka.. jakoś zbytnio nie przepadam za tą
aktorką, mam wrażenie, że zawsze gra tak samo, tzn. ma tą samą zawsze naburmuszoną minę,
albo mi się tak wydaję..

natalaaxD

Ja co prawda nie znam tej aktorki z innych ról, ale moim zdaniem w Dexterze gra dobrze, a nawet bardzo dobrze! Zwłaszcza w pierwszych odcinkach.

elizkas

Mnie właśnie na początku strasznie denerwowała nie wiem czemu, dopiero pod sam koniec ją polubiłam

natalaaxD

Właśnie idealnie tam pasowała, i wolę takie z naburmuszoną miną ale konkretne a nie rozlazłe i wiecznie zajarane jak np johansson wielka albo gro podobnych jej laleczek. Julia uśmiechać się też potrafi z resztą. Tylko nie bez przerwy po prostu jak głupi do sera.

natalaaxD

Mnie osobiście zepsuła sezon 5 Dexter'a. Oczywiście super zagrała w Ultimatum Bourne'a i w Omenie, w tym drugim naprawdę mnie urzekła jednakże danie jej jako jednej z głównych postaci w Dexterze było błędem.Oczywiście jest to moje osobiste zdanie. Ona nie pasowała na ofiarę i na osobę, która skrzywdzona chciałaby się zemścić na swych prześladowcach. Cóż, już tak mam, że jak ktoś mi nie podejdzie to nie i koniec. Życie :) Pozdrawiam!

vonmala13

Też tak uważam, że jako dziewczyna Dextera to nie pasowała ;)

natalaaxD

Mi się bardzo w Dexterze podobała i uważam, że wypadła bardzo dobrze. Myślę, że jej wystąpienie to jeden z powodów dla których ten sezon był jak dla mnie świetny. Drugim powodem był Jonny Lee Miller ^^

natalaaxD

Uważam że jest świetna;> uwielbiam ją głównie za główną role w "Zakochanej złośnicy" ale jako Lumen w Dexterze też była świetna;>
I ma w sobie to coś, piękna kobieta ;)

Anetaa4

akurat w złośnicy też mi się podobała, choć już wtedy miała według mnie ten grymas twarzy ;)

natalaaxD

No w złośnicy o to chodziło żeby miała ;p

Anetaa4

Ale ta mina została jej jak gra w innych filmach ;) no nie wiem czemu, ale dla mnie (może mi się wydaję) w filmach ma jedną minę, choć nie mówię, że jej nie lubię, bo niektóre jej kreacje były naprawdę dobre, np. w Tożsamości Bourne'a. W Dexterze akurat nie przypadła mi do gustu po prostu ;)

natalaaxD

A może dlatego tak Ci się wydaje bo ona ma specyficzny wygląd?;> Ja go lubię ale ktoś to może interpretować jako właśnie jedna mina;>

Anetaa4

minę*

Anetaa4

No coś w jej mimice twarzy mi się nie podoba na pewno ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones