Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz

Niezasluzony hejt wynika chyba z tego, ze wilelu ludzi wkurza mloda osoba z takimi osiagnieciami i zarobkami.

Edna_fw

Dokładnie też tak sądzę. To młoda aktorka z całą karierą przed sobą. Według mnie warto spróbowac docenic jej grę. Ma talent, zdobywa doświadczenie, jest aktywną aktorką.

Marianna37

W kazdym razie ja Julce kibicuje. Mam nadzieje, ze nie wpadnie w zadna z pulapek Show biznesu.

Edna_fw

Myślę, że gdyby miała wpaść już dawno by wpadła :D Trzymam za nią kciuki :)

Krysia_los

Myślę, że Julka rozwija się w nowych filmach, to jest jej praca, i radzi sobie świetnie.

Edna_fw

Z pewnością jeszcze nie jedno nam pokaże. Według mnie jest utalentowana, ma za sobą udane role, a cała kariera przed nią. Często jest tak z młodymi aktorami, że są hejtowani, ale sądze, że należy dac się jej wykazac. Ja osobiście ją bardzo lubię.

Gracja28

Zapewne hejt też trochę wynika z jej stylu życia jako celebrytka, no ale ona jest przecież aktorka, znaną młodą, aktywną. To normalne według mnie.

Marianna37

Uważam, że aktorów powinno się oceniać na podstawie gry aktorskiej, a nie tego jak żyją sobie na co dzień ;).

Gracja28

Dokładnie, niektórzy tego nie rozumieją ;)

Gracja28

Ciekawe jak jej pojdzie w "Small world"? Od czasu trzeciego "Pitbulla" nie przepadam za Vega i unikam jego filmow. Ten jednak chce obejrzec.

Edna_fw

Nie przepadam za Vegą. A co Wieniawy- ludzie są wredni z zazdrości. Według mnie jest bardzo dobrą aktorką, utalentowaną, W dodatku bardzo ładnie śpiewa. Idziecie w ogóle teraz na nowy film z nią W lesie dziś nie zaśnie nikt ? Ja idę na premierę ;)

Edna_fw

Też mi się tak wydaję :) Ale to tylko osiągnięcia poprzez ciężką pracę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones