Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz

Ciekawe jak zagra w tym nowym horrorze, chyba to dla niej coś nowego, bo dotychczas widziałam ją tylko w serialach, w horrorze pewnie będzie to całkowicie odmienna rola niz te, do których przywykła.

Monis_borka

Domyślam się, że chodzi o film "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Powiem tak - fajnie, że nasi polacy rodacy wzięli się za ten gatunek filmowy bo brakowało tego. Co do Wieniawy w roli głównej to generalnie mam pewne oczekiwania, ale jestem pozytywnego zdania o tej aktorce i myślę, że powinna dać radę w tej roli, w slasherach często grają młodzi ludzie więc nawet pasuje ta aktorka.

Monis_borka

też jestem ciekawa jak wypadnie w takiej odmiennej roli niz miała dotychczas np. w serialach, osobiście nie jestem ani zwolenniczką ani przeciwniczką tej aktorki, ale film sam w sobie zapowiada się w porządku, więc chetnie zobacze

Monis_borka

Ogólnie z filmu na film widać u niej postęp, a horror to coś nowego w polskim kinie bo ostatnio nie wyszło nic tego typu. Ja mam nadzieję, że rozwinie się to w dobrym kierunku :)

Monis_borka

Ja uważam, że trzeba dać czas. Jak się mierzysz z dużym kinem to na pewno na tle aktorów z doświadczeniem będzie widać niedociągnięcia. Jednak jest na początku drogi, warto dać szanse i zobaczyć jak się tam rozwinie.

Monis_borka

Lubię oglądać tę aktorkę naprawdę dobrze gra jeżeli chodzi o filmy.

faustyna_kedzior

Młoda jest talent, ma.. niektórzy mają co zazdrościć..

faustyna_kedzior

Ja wolę jak śpiewa, ale w takiej wersją horroru ją chętnie zobaczę :p

Monis_borka

Ma talent!
Sprawdzi się, już nie mogę doczekać się premiery

Monis_borka

Też właśnie jestem ciekawa jak Wieniawa się sprawdzi w tym nowym horrorze. Oczywiście trzymam za nią kciuki, bardzo lubię Julię dobrze gra ma talent dziewczyna

gabi_kos

Niech korzysta ze swoich 5 minut, ale horror to ciężki kawałek chleba :)

Monis_borka

W teaserach jej rola wygląda dobrze, cóż zobaczymy co dalej oby było naprawdę tak jak jest właśnie w tych kilkuminutowych nagraniach przedpremierowych :)

Monis_borka

Ja szczerze powiem, ze w czymś takim jeszcze jej nie widziałam. Wygląda to obiecująco oraz Rola Gąsiewskiej

Ali23

No faktycznie po zwiastunach można powiedzieć, że w role się zaangażowała.

Monis_borka

W Stanach Zjednoczonych do horrorów biorą amatorki nawet Paris Hilton grała,to już w komedie są ambitniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones