Julian Richings

6,6
2 542 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julian Richings

Wydaje mi się że on zagrał w 21 odcinku 5 sezonu Supernatural (Nie z tego ściata) 4 jeźdźca Apokalipsy a konkretnie śmierć. Czy to prawda?

Kansas92

Tak, to on. Ale spodziewałam się szturm fanów SNT na jego profil:D W końcu to jak zagrał Śmierć wciska w fotel.

Gdy pojawiał się w jakimś filmie to pierwsza moja myślą było "stróż w Kingdom Hospital". Ogólnie jest strasznie charakterystyczny. Choć mimiki u niego nie ma praktycznie wcale to uważam go za świetnego aktora.

Kansas92

http://www.youtube.com/watch?v=u1EzU9sLQ6I&feature=related scena niszczy! :)

ELVIS1410

Jedna z najlepszych scen w Supernaturalu, nie wiem nawet, czy nie lepsza od wejscia Castiela :)

ELVIS1410

https://www.youtube.com/watch?v=vK4T73n9GbU

ta tez jest megakonkretną sceną

Kansas92

Pojawił się w ostatnim 11 odcinku bieżącej serii. Świetna postać.

Sajner

Uwielbiam tego aktora. Sposób w jaki gra, jak mów, gestykuluje, patrzy.... kurde no !, gdybym kiedyś miała sobie wizualnie wyobrazić śmierć, powiedziałabym poprostu Julian Richings .
I nigdy nie chciałabym go spotkać w ślepym zaułku .

summer_20

Ten aktor świetnie zagrał śmierć w "Supernatural". Wszystko co chce napisać jest już powiedziane. Również spodziewałam się więcej tematów na forum.

atagerka

Zgadzam się z przedmówcą co do "SUPERNATURAL" jako " ŚMIERĆ" idealnie wręcz ŚWIETNIE zagrał tą POSTAĆ, i teraz gdzie nie zobaczę tego aktora to kojarzy mi się ze "ŚMIERCIĄ" z "SUPERNATURAL".

Świetnie GRA tą postać i mam nadzieje że jeszcze zobaczę go w tej Postaci w "SUPERNATURAL"

Kansas92

Uwielbiam sposób, w jaki gra Śmierć. Fantastycznie wykreował tę postać :) Chociaż to, co piszę, pewnie nie jest żadną nowością :P

Kansas92

W Supernatural zagrał świetnie - uwielbiam jego postać

Kansas92

nie raz się pojawiał. ale wejście miał zajebiste i ten kawałek co leciał w tle (O' Death) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones