Julianne Hough

Julianne Alexandra Hough

7,5
4 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Hough

;)

użytkownik usunięty

Podobno niezła z niej tancerka.Zatańczyła pięciokrotnie w amerykańskim'Tańcu z gwiazdami' i teraz zagra w dwóch prawdopodobnie świetnych musicalach.Ja tam się cieszę na nową i prawdziwą gwiazdę musicalową (patrząc na Zac'a i Vanessę z High School 'Musical' to ona już jest boginią :)).I jest bardzo ładna.Możnaby dodać jej zdjęcie,a nie tak tu pusto.

użytkownik usunięty

To prawda, zatańczyła w 5 sezoanch (4-8) Dancing with the Stars U.S.
i w tym dwa razy wygrała: 4 sezon z Apolo Anton Ohno (amerykański łyżwiarz szybki, bodaj 2 złote medale),
5 sezon z Hélio Castroneves (brazylijski kierowca wyścigowy, trzykrotny zwycięzca wyścigu Indianapolis). Widziałem wszystkie jej tańce i muszę przyznać że ogląda się ją z dużą przyjemnością bez względu na to
z kim tańczy. Podobnie jak ja :) uważa przewodniczący jury Dancing with the Stars U.S. - Len Goodman.
W sumie jego ulubiona tancerka. I faktycznie jest piękna!!

moim zdaniem ona jest podobna do Christiny Aguilery :D

Ja bardzo sie cieszę,że po Footloose pewnie zostanie bardziej zauważona,bo ją uwielbiam,świetna tancerka, ona i jej brat w Dancing with the stars są najlepsi! <3

aliccce

.......

to, że dobrze tańczy widać już w Burlesce :) świetnie się na nią patrzy, bo rusza się niesamowicie! :)

Ladna dziewczyna i swietnie sie rusza w tancu :)

Widziałam ją w "Rock of Ages"- ciekawy głos i niesamowity taniec :)
Jej choreografia w Białej koszulce (z Diego Bonetą pod napisem Hollywood) czy z Tomem Cruise w nocnym klubie- mistrzostwo :D

Dal mnie to dno, nie umi radzić sobie an ekranie, jest chaotyczna i wogule nie czuje bluesa.
W "Rock Of Ages" bie umiałem na nią patrzec, to tylko ładna lala co umi pokręcić tyłkiem i tyle.
Fajnie wygląda i tańczy ale aktorstwo i piosenkarstwo niech sobie odpuści.

SlimShady85

to tak samo jak ja nie potrafię patrzeć na twoją pisownię...

SlimShady85

Twoja pisownia to dno SlimShady85 jak na to patrzę..

SlimShady85

Jak taki półanalfabeta zdołał się zarejestrować na FW i jeszcze ocenia czyjąś grę aktorską?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones