Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Jodie Foster vs Julianne Moore

użytkownik usunięty

Która według was jest lepszą aktorką?.Jodie czy Julianne?.Według mnie Julianne.

Julianne :)

Obydwie.

vega1337

Weszłam na jej stronę specjalnie, żeby znaleźć taki wątek~
Foster Foster Foster Foster
Nie uważacie, że gra Moore zupełnie zmieniła oblicze Starling i stworzyła wrażenie, jakby Starling co najwyżej nie znosiła Lectera, już nie wspominając o cieplejszych uczuciach? :c Przez cały czas widziałam u niej tylko niechęć i lekkie obrzydzenie. Mogę się mylić - nie przyłożyłam się do skupienia na filmie, bo od początku mnie tylko zawodził :c

quachna

Osobiście zdecydowanie wolę Judi Foster w roli Straling...i mam podobne odczucia jak quachna

użytkownik usunięty

Jodie Foster jest lepsza jak dla mnie zdania są podzielone ;)

użytkownik usunięty

Gusta są różne:)

W filmach wole Foster jest ostra jak brzytwa za to Juliane pasuje do nieobliczalnych

W filmach wole Foster jest ostra jak brzytwa za to Juliane pasuje do nieobliczalnych

Julianne

JODIE!!! ale Julianne jest rowniez swietna aktorka;) choc zabraklo mi tego czegos w jej interpretacji agentki Starling.

Ogólnie to Julianne, ale w roli Starling zdecydowanie Foster.


co lepsze... jablka czy gruszki??

sabaabes

Ciekawy pojedynek dwóch bardzo znanych aktorek. Co jest lepsze: stare ciuszki, czy nagie cycuszki? :) Jasne, że to drugie i dlatego zwycięża Moore :) Julianne jest aktorką po pierwsze odważniejszą, nie ma oporów przed zagraniem rozbieranych scen, często nie łatwych, a po drugie jest aktorką, która wybiera różnorodne propozycje. Tymczasem Foster od wielu lat gra prawie wyłącznie silne kobiety, nie wzbudzające sympatii, lodowate, mało pociągające i nudne ("Azyl", "Plan lotu", "Plan doskonały", "Odważna"). Tej role są niczym stare ciuszki, które w żaden sposób nie zmieniają aktorskiego wizerunku Foster. Jedną można zagrać, może dwie, ale nieustannie wybierać identyczne bohaterki? Ileż można? Ja nie mogę na to patrzeć.

Natomiast jeżeli chodzi o to, która z tych aktorek zagrała lepiej Starling, cóż... Były doskonałe w swoich rolach. Filmy w których zagrały są różne. Pamiętajmy o tym.

La_Pier

osobiście nie jestem w stanie wyraźnie ich różnicować. Obydwie są bardzo dobre i ... równie irytujące. Doceniam ich warsztat aktorski, ale okropnie ich nie lubię. Postacie, w które się wcielają działają mi na nerwy. Jedynie w duecie z Hannibalem były znośne. Poza tym to zazwyczaj znerwicowane, małostkowe, wyraziste (ale nie w dobrym znaczeniu tego słowa) kobiety. Jak Foster w Carnage Polańskiego (świetna rola, ale też szalenia irytująca pretensjonalna postać) czy Moore w Crazy, Stupid, Love - baba w średnim wieku, której nieco odbiło.

minimslnie slr naprawdę minimalnie Foster............

Jodie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones