Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Ale mi ulzyło jak to napisałam:-)Zawsze ma otwarte usta i wysuniete zęby,nie wiem,czy ona mysli ze tak seksownie,jak dla mnie jest koszmarnie brzydka i nienawidze jej właśnie przez te jej wiecznie otwarte usta-ILEŻ MOŻNA!!!!

szewes

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami! Jak gra w jakimś filmie to odechciewa mi się go oglądać.

spoyler

Łączę się z Toba w bólu:-)

szewes

Wasze co miesięczne bóle nikogo tutaj nie interesują drogie paszteciki.
Pozdrawiam serdecznie.

HRA

HAHA

HRA

no - dobre :-)

użytkownik usunięty
HRA

Twoje odmóżdżenie tym bardziej.

czyżbym został zaatakowany przez agresywną cwelozę, czy tylko filmwebowy plankton próbuje mi dokuczyć ?

Pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

Bardziej ciekawe jest jakim trzeba być deklem, żeby wypierdzieć takie zdanie ,,Wasze co miesięczne bóle nikogo tutaj nie interesują drogie paszteciki.'' do dziewczyny, bo jej się jakaś baba z Amaeryki nie podoba.
Lepiej puknij się w czerep i zmień to H w loginie, na S!

jak cię coś ciekawi to po prostu zapytaj. Po co od razu robisz z siebie niekumatego jełopa?

Pozdrawiam serdecznie

HRA

10 / 10

Pozdrawiam serdecznie.

spoyler

Ja też się pod tym podpisuję, z tym ryjem to może jechać do Czechosłowacji:) Albo ewentualnie zagrać tego trupa z trumny na początku opowieści z krypty...

szewes

Nie zauważyłam, żeby to była oficjalna strona konkursów piękności. Daj (jakiejkolwiek) aktorce 1, bo (wg Ciebie/Was) jest brzydka - czuj się znawcą. Tylko pogratulować "myślenia".

Matheleine

Dobrze ze nie zauwazyłaś,bo rzeczywiscie nie jest.Nie jest to takze strona do wylewania na siebie nawzajem pomyj,a zauwazyłam ze duzo ludzi to robi.Nadal uważam ze jest brzydka i chyba mogę to napisac,tak samo jak uważam ze Johnny Depp jest super przystojniakiem i tez mogę o tym napisać.

szewes

Oczywiście, że tak, ale czy to jest powód, żeby dawać aktorce ocenę równą jeden, bo jest brzydka? Dla mnie Johnny Depp (jeśli już o nim mowa) jest paskudny, a mimo to nie dam mu jedynki, bo gra nieźle. Chodzi mi wyłącznie o samą argumentację oceny, która jest raczej marna.

szewes

Ale do wylewania pomyj na aktorów z powodu urody jest?

Matheleine

Jeśli o mnie chodzi, to źle mnie zrozumiałaś! W żadnym wypadku nie oceniłbym czyjegoś talentu wyłącznie na podstawie wyglądu! Tak się składa, że MOIM ZDANIEM totalny brak zdolności tej aktorki oraz tępy wyraz twarzy, taki sam w każdym jednym filmie (o czym pisała Szewes, którą pozdrawiam) powoduje, że nie mogę znieść jej widoku. Dodając do tego tragiczną urodę (no bo przecież wygląd aktora to znaczący składnik warsztatu jakim operuje, dlatego konkretnych aktorów obsadza się dopasowanych rolach, czego świetnym przykładem jest Danny Trejo), całokształt oceniam tak a nie inaczej. Jeżeli na to nie wpadłaś, to... tylko pogratulować "myślenia" ;)

spoyler

Żałuję, że Ty nie wpadłeś na to, że są gusta i guściki (o których ponoć się nie dyskutuje, a na pewno nie narzuca), mi akurat podoba się taka uroda, co sprawia, że miło mi patrzeć na Julianne grającą w filmie. Wg mnie gra dobrze, Ty uważaj inaczej - ok. Chodziło mi jedynie o ludzi, którzy oceniają aktorów na tym portalu, nie za to jak grają, lecz za to jak wyglądają.

Matheleine

Zapewniam Cię, że ja do tych ludzi nie należę ale to już chyba sobie wyjaśniliśmy. Wytłumacz mi proszę tylko jedno - dlaczego uważasz, że "nie wpadłem na to, że są gusta i guściki", który fragment mojej wypowiedzi o tym świadczy? Idąc dalej tym tropem, w którym momencie odczułaś, że próbuję "dyskutować a nawet narzucać" swoje zdanie? Bardzo ciekawe podejście, zważywszy, że Twój post pojawił się później niż mój i możemy w nim przeczytać, że to właśnie Ty zdajesz się mieć problem ze zdaniem innych!

spoyler

Cytując Twoją wypowiedź: "podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami" to właśnie nią zaświadczyłeś, że zgadzasz się w pełni ze zdaniem powyższego użytkownika, który odniósł się wyłącznie do wyglądu, stąd mój kontratak. Przecież nigdzie nie napisałam, że narzucasz swoje zdanie, ani ktokolwiek inny, po prostu stwierdziłam fakt, z którym, jak zauważyłam, zgadzasz się, więc miło mi. I nie czepiam się ich zdania (bo to kwestia gustu), tylko tego, że nie za sam wygląd powinno się wystawiać ocenę na Filmwebie, bo to nie portal piękności, prawda? A jak ludzie robią, to już nie mój interes, wyraziłam tylko swój pogląd na sprawę. Pozdrawiam i tym samym kończę tą bezsensowną dyskusję. Dobranoc. :)

Matheleine

Postaram się być równie dojrzały i mimo szczerej chęci kontynuowania konstruktywnej polemiki, która dla Ciebie okazała się niestety bezsensowną dyskusją, zgodzę się z Tobą, że się nie zgadzamy :) Szanuję Ciebie i Twoje zdanie, więc szczerze życzę (zważywszy na charakter portalu) wielu wspaniałych filmów i świetnej zabawy przed ekranem! Dobranoc :)

spoyler

PS Nie rozumiem tylko skąd to oburzenie skoro TY nie oceniasz na podstawie wyglądu, nawet do Ciebie nie kierowałam odpowiedzi w tym temacie, zanim nie napisałeś kolejnej do mnie. Przecież wyraźnie napisałam, że chodzi mi wyłącznie o osoby, które tak robią... To tyle. :)

Matheleine

Cóż, podobnie jak Ty uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, niezależnie od tego jak bardzo by ono "debilne" według mnie było (oczywiście nie mówię o Tobie). Tak też nie wyłączam z grupy ludzi którym należy się szacunek (choć nie podzielam ich zdania) również tych, którzy opierają się głównie na wyglądzie oceniając aktora. Tak jak pisałem uważam, że wygląd ma pewne znaczenie w tym zawodzie. Nie rozumiałem tylko dlaczego masz z tym problem... Poza tym atakowałaś post, który ja poparłem, czułem się częściowo odpowiedzialny wytłumaczyć Ci ten punkt widzenia. Jeszcze raz - spokojnej nocy, dobranoc. :)

szewes

Wiem... też to mam.

Muppetka

Dzieki,chyba niedługo klub założę:-)

szewes

Już się zapisuje. Po "Hannibalu" wciągnęłam ją na listę pod roboczą nazwą "Nienawidzę Cię i Nic mnie nie obchodzi jak dobrą aktorką jesteś".

Muppetka

Hi hi,no sorry,dla mnie w każdym filmie ma taką samą minę i jakos nie mogę się do niej przekonać i tyle:-)Lista dobra,pewnie znalazłoby się jeszcze troche nazwisk,teraz nie mam czasu żeby pomyśleć ale w wolnej chwili na pewno znajdę więcej takich wnerwiających:-)

Muppetka

Sorry że zmieniam temat,weszłam na Twój profil i zobaczyłam ze obejrzałaś Arizona dream.Jak Ci się podobał?Z tego co pamiętam dałas 7,więc chyba nie tak bardzo jak mi:-)

szewes

Kidman jest na tej liście i jeszcze parę nazwisk,ale to na innym razem. Chyba muszę sobie jakiś temacik zafundować na profilu.

"Arizona Dream" rzeczywiście na 7/10. Bardzo dobre surrealistyczne kino.To jest to świat marzeń Kusturicy, z pogranicza jawy i snu, którego niezwykle sugestywny klimat doskonale oddali na ekranie Johnny Depp i Faye Dunaway.W filmie Kusturicy zachwyca klimat. Specyfike temperamentu bohaterów daje się porównać z emocjami zaobserwowanymi u Lyncha. Poza tym "Arizona Dream" świetnie rozprawia się z amerykańskim stylem życia. Plus świetna muzyka.

Muppetka

Jej,jak napisane:-)Fajnie bo kazdy widzi film inaczej,tak jak z obrazami czy wierszami,każdy odczytuje je na swój sposób,dla mnie to był bardziej film o miłości,ale cudownie zwariowany,niemal każda rola była tam pierwszoplanowa.Jeden z moich ukochanych filmów.Moje ulubione sceny-próba powieszenia się na rajstopach,gdzie bidulka sobie fajnie dynda,jejku,smieję się za każdym razem,no i gdy panna młoda widzi po raz pierwszy Johnnego i no cóż,załamuje się!:-)Pozdrawiam!

szewes

Mam nadzieję ze nikt mnie nie zlinczuje że pisze nie na temat:-)

szewes

Wiem,wyszło z tego masło maślane bo było późno i ten... :)
Dopiero dzisiaj zobaczyłam co naskrobałam (że o tym co jest na forum Anthony Hopkinsa nie wspomnę). Kleję już temat na blogu o którym była mowa wcześniej. Spoko, przez internet jeszcze nikt nikomu d*** nie urwał!

szewes

a ja ją wręcz kocham :) obejrzałam 22 filmy z Moore i uważam że zarówno jest piękna jak i jest świetną aktorką. A J. Depp bleeeh. Ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje :p

psychocranberry

Ło matko:-)Co do gustów się zgadzam:-)Pozdrawiam!Ale ze Johnny bleee...Normalnie nie wierzę:-(

psychocranberry

Zgadzam się. Pozdrawiam fankę kunsztu gry aktorskiej i piękna Julianne Moore. Ja mam za sobą już 38 filmów. :)

Matheleine

zazdroszczę, ja nie mogę połowy znaleźć wcale lub z pl'skiej wersji językowej :'C np. napisów do safe ...

psychocranberry

Większość oglądam bez napisów, nie chce mi się tłumaczyć/szukać, stąd ta liczba. Wielu filmów nie mogę nigdzie dostać... :/

Matheleine

nie czuje się na siłach by oglądać po angielsku :c gdzieś po drodze gubię sens ... Not I znalazłam 'napisane' i mam zamiar jakoś przyswoić :) czego nie możesz znaleźć ? i ... jaki jest Twój ulubiony film z nią ? :>

psychocranberry

Hm, ciężko wybrać, jeśli chodzi o ulubione, ale na podium znajdą się na pewno: Godziny, Chloe, Zjazd, Benny & Joon, Kids Are All Right... Od dawna szukam Trabiz, Maria & Bruce, World Traveler, Mapa Świata, Vanya On 42nd Street, Luck, Trust & Ketchup, Money, Power, Murder, The Last To Go, The Gun In Betty Lou's Handbag. To na razie tyle, reszta czeka na dysku. A co z Twoimi szukanymi i ulubionymi pozycjami? :)

Matheleine

Oj Godziny, Magnolia, Kids Are All Right, Samotny mężczyzna, Miasto ślepców, Życie którego nie było... w końcu wymienię wszystkie ;p w Hannibalu fajnie gra... nie mogę się doczekać Being Flynn, zapowiada się świetnie. Safe bym chciała zobaczyć. Short Cuts mam ale jakoś nie mogę wytrwać nawet do 10 minuty ... A co do Mapy Świata mogę pomóc zdobyć ; )

psychocranberry

Hah, ja też z trudem wytrzymałam całe Short Cuts. Później trochę się rozkręca, ale jednak nie powala. Being Flynn mam już, aczkolwiek na filmwebie i tak nie można go jeszcze ocenić, więc na razie zaczynam nadrabiać te starsze. Niestety, Safe oglądałam bez napisów, ale jakbym wpadła na nie, to dam znać. :) Jeśli chodzi o Mapę Świata, to jestem zainteresowana... nawet bardzo. :>

psychocranberry

ja lubię ja i deppa też

szewes

Zgadzam się w 100%

paczi88

Oj dzięks,nie jestem sama!!:-)

szewes

...o na pewno nie jesteś sama- takich jak Ty jest wiele - niestety.

szewes

Pewnie wyglądasz tak , że oczy bolą jak ktoś na Ciebie spojrzy. Opanuj się dziewczyno ze swoją zazdrością.

HRA

Na szczęście nie narzekam:-)I nie zazdroszczę,NIKOMU.A już na pewno Julianne,jakbym wygladała jak ona to bym miała doła permanentnego:-)

użytkownik usunięty
HRA

Prędzej Ty. Na kilometr projekcja wali..

szewes

JA JĄ BARDZO LUBIE

szewes

TY TEŻ MASZ WYSUNIĘTE ZĘBY

szewes

mam to samo, 1/10 jak mnie wk_rwia jej pseudoekspresja wlasnie ogladam Magnolie i zaraz zniose jajko z nerwow, baba wygladajaca jak krzyzowka konia z czlowiekiem z ekpresja z Tworek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones