Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

jak o takiej piegowatej marchewie o dziwnej twarzy można powiedzieć że jest piękna widocznie zaglądają tu tylko ci którzy uważają ją za piekną ci którym sie nie podoba mają miedzy czterema literami to żeby o tym napisać
w Godzinach (w dobrym makijaży) wyglądała średnio ale w Hannibalu to już szczyt jak można zatrudnić kogoś kto tak wyglada do filmu w którym trzeba grać role w lekkim makijażu po prostu żeby się dało straszyć dzieci agentką starling a nie Hannibalem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
uhuyniutyiuyntuy_t687yu_

nie podważam jej umiejętności aktorskich, zwłaszcza podobała mi się w "Kronikach Portowych", a wcześniej miała tez fajną rolę w "Na skróty". Jednak nie moge się powstrzymać od komentarza na temat jej wyglądu w filmie, który ostatnio zakupiłam (jako dodatek do gazety)...w filmie " Mąż idealny"...otóż kto twierdzi, że ona jest skończoną pięknością niech sobie ten film zobaczy.....jeszcze tak fatalnie to ona chyba nigdy nie wyglądała

lollii

w hanibalu (przy scenie płaczu na początku) przeraziłem się, myślałem że pokazują kolejną zmasakrowaną ofiare lectera

Bonus

Julianne Moore nie powinno się oceniać po urodzie tylko po talencie aktorskim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bonus

bo w filmie ma sie grać a nie "wyglądać". tylko do 'wyglądania' są zatrudniane kobitki innego typu.... :/

Bonus

Powiem szczerze, zawitalem tutaj zeby zalozyc watek o identycznym tytule ale skoro juz tu jaki jest to skorzystam z tego . Po prostu nie moge na nia patrzec :D. Ogladalem wlasnie Childrem of men w ktorym gra ale na szczescie szybko ja zabili :):):):).

luser_

A mi jej uroda odpowiada.
Zaznaczam, że widzę ją tylko w "godzinach", które właśnie oglądam. Ma wspaniałe spojrzenie, głebokie, tajemnicze, kobiece, ale i mocne.

Kiedy wszyscy gamonie na tym świecie dojdą do konkluzji, że różne są gusta i każdy lubi co innego?

Nie podoba Ci się?
Mi się całkiem podoba.

i ?

Bonus

To widzę, ze nie jestem sam

Bonus

Potwierdzam, dla mnie jest zaprzeczeniem kobiecości, bardzo nieatrakcyjna. Jednak każdy ma swój gust i trzeba uszanować, to, że dla kogoś jest pięknością (chociaż piękna Julianne Moore, to oksymoron) . W "Hannibalu" jest tak irytująco nadęta, że aż się odechciewa oglądać.

Kassandra85

A ja przyznam, że oglądam niektóre filmy tylko dlatego, że gra tam Jula. Ona jest przykładem tego, że kobiecość to coś dużo więcej niż tylko okładkowa twarz. Niewiele jest kobiet, które mają w sobie to "COŚ". Można mieć oszałamiająco piękną twarz czy idealne ciało i przy tym być, niestety, babochłopem. Przykre to ale i w kraju nad Wisłą prawdziwe Kobiety zanikają, za to rzesze babochłopów rosną w szybkim tempie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones