Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

W filmie Godziny...

użytkownik usunięty

...stworzyła według mnie kreację wybitną.Za tę rolę należy jej się uznanie.

nie pierwsza wybitna kreacja Julianne
to nie jedyna rola po której powinna była dostać oscara. Ale co się odwlecze... z niecierpliwością czekam na jej kolejne role

szczuruburu

czas najwyższy
Mam wielka nadzieje,ze tym razem sie nie odwlecze. W koncu naleza jej sie Okcary.Tyle, ze trafia na silna konkurencje (np w tym raku bezsprzecznie Oscara przyznalam Nicole Kidman, choc Moore byla swietna).

Nie wiem czy w "Godzinach" jej kreacja była wybitna... Była przyzwoita. Według mnie to Meryl Streep powinna dostać nominację. Ale i tak ją lubię:)

użytkownik usunięty

Ja tam jedyny film z Julianne, który widziałam był "Zaginiony świat: park jurajski". Faktycznie ona gra dobrze i ładna też jest, ale zdaje mi się, że daleko jej jezcze do oscara. Ale młoda jest. Może się jeszcze wyrobi. :) ja to w sumie nie mam ulubionej aktorki. Ale niewątpliwie najlepszym aktorem jest Jeff Goldblum. Niestety jest niedoceniany. Zresztą tak samo jak Julianne....

tak ona jest bez watpienia najpiekniejsza i najzdolniejsza aktorka dzisiaj, ale szczerze mowiac bardziej niz w godzinach podobala mi sie w The Forgotten:) ........ zreszt zawsze mi sie podoba:)

tak ona jest bez watpienia najpiekniejsza i najzdolniejsza aktorka dzisiaj, ale szczerze mowiac bardziej niz w godzinach podobala mi sie w The Forgotten:) ........ zreszt zawsze mi sie podoba:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones