Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

im starsza tym piękniejsza. po prostu ją uwielbiam!!! moim zdaniem najlepsze filmy, w któych
zagrała to chloe i non-stop. :)

karushaaa

Zgadzam się. Jest po prostu niesamowita. Moim zdaniem najlepsze filmy w których zagrała to Non- Stop, Hannibal, Godziny, Samotny mężczyzna, Koniec romansu. Chociaż tak naprawdę wszystkie mi się podobały. :)

wikikor2

Moja ulubiona aktorka! Wszystkie filmy z nią lubię, w każdą rolę wciela się super :) Jest NAJLEPSZA!!!

karushaaa

Noto odpowiadam. Uwielbiam ją, mam wrażenie jak bym znał Ją od zawsze, kiedy pojawia się na ekranie świata poza Nią nie widzę, to jak się wyraża porusza i emanuje swoją osobowością po prostu mnie poraża. Nie uznaję kultu gwiazd, nie mam idoli, ale Ona odbiera mi pewność siebie i to na długo. Gdybym poznał babeczkę która by tak na mnie działała w realu to bym jej nigdy nie odpuścił i pewnie tego nigdy nie napisał.

domberone

dokładnie, mam tak samo. co prawda nie podobały mi się wszystkie filmy, w których zagrała, szczerze mówiąc może z 4 max 5, ale to w jaki sposób je zagrała jest na prawde poruszający. uwielbiam ją !

karushaaa

Bardzo wszechstronna aktorka. Bardzo dobrze jej wychodzą role "dewotek": Carrie czy moja ulubiona Angielska Nauczycielka.

karushaaa

A wiesz gdzie można obejrzeć non stop online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones