Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore
użytkownik usunięty
phil_anselmo

Czasem wyglada lepiej ale ma w sobie coś odpychającego.

phil_anselmo

A moim zdaniem jest piękna. Ma oryginalną urodę i wyróżnia się na tle tych wszystkich tak samo wyglądających aktorek.

Ralphina

Podpisuje się pod tym co napisałaś :). Julianne to piękna kobieta, a jej niecodzienna uroda jest jej wielkim atutem.

madz20

Mi się okropnie podoba! Nie w każdym wydaniu, ale jest piękna i ma w sobie coś magnetyzującego

raptornaglodzie

Ładna jest, ale brak jej subtelności. Szczególnie kuło to w oczy, kiedy wcieliła się w postać Clarice Starling.
To nie ta sama delikatność co u Foster.

phil_anselmo

Starsza już aktorka i jak widać nie pcha się do upiększaczy na silę. Wie jaki ma wiek i pewnie jest z niego zadowolona. A może nie?

phil_anselmo

Mnie się tam podoba. Coś ma z Drew Barrymore. Lubię taki typ urody.

phil_anselmo

Dla mnie jest piękna! Ja lubie taki typ urody, zwłaszcza Rude ;)

phil_anselmo

Przeciętnej urody kobieta, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że oglądając z nią filmy, nie można jej zignorować. Wyróżnia się i kradnie uwagę widza. Często gra ponętne kobiety w naturalnych stylizacjach, bez zbędnych upiększaczy typu wyrazisty makijaż, i wychodzi jej to bardzo autentycznie. Faktycznie intryguje odbiorcę. Nieładna kobieta, która w kontakcie z kamerą rozkwita i przeistacza się w uwodzicielkę, w postaci, obok których nie można przejść obojętnie. I to jest w niej fenomenalne, właśnie to "coś".

użytkownik usunięty
phil_anselmo

Dokładnie, nie grzeszy urodą - śmiać mi się chce jak partnerzy filmowi muszą grać, że się fascynują seksem z nią. Nawet biedny Lord Stannis został w ten sposób upokorzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones