Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

cytat

Wsparcia aborcjonistom z „Planned Parenthood” dała również Julianne Moore, znana z “Magnolii” czy “ Daleko od nieba”, występując podczas "Planned Parenthood Leadership Council”. Moore jest znana ze swojego zaangażowania po stronie cywilizacji śmierci. Sama siebie nazywa „pasjonatką” przemysłu aborcyjnego. Jej zdaniem Amerykanie powinni być dumni z “Planned Parenthood”. Moore przekazuje również część swojej gaży aktorskiej na kliniki aborcyjne.


www.fronda.pl

pety

tak pół Hollywoodu wspiera kliniki aborcyjne..... tak. Ciekawe skąd oni dorwali te informacje

palafka

Portal LifeNews

pety

ten "news" jest sprzed co najmniej 5 lat. Obecnie Moore wspiera pary homoseksualne i broni Praw Człowieka. Działa charytatywnie i walczy z głodem wśród amerykańskich dzieci. Nie wiem czy popiera teraz aborcje, czy nie. Każdy ma prawo do swojej opinii. Jej zdanie na temat aborcji, wojen czy jutrzejszej pogody nie powinno nikogo obchodzić na portalu gdzie ocenia się talent aktorski.

palafka

mnie obchodzi, ponieważ jestem pro-life i jakby to powiedzieli "wyzwoleni od ciemnogrodu" on jest homofobem i rasistą polecam wyłączyć tv-n i zacząć myśleć samemu, czytać i rozglądać się, patrzeć do jakiej przyszłości zmierza świat z tymi wszystkimi wyzwolonymi poglądami

pozdrawiam

pety

hahaha :D ktoś kto powołuje się na tak niezależne, tolerancyjne i pozostawiające swobodę myślenia źródło jak fronda uważa, że myśli sam :D

pety

Nawołujesz do “myślenia samemu”, jednocześnie narzucając swoje przekonania... Cos mi się to kupy nie trzyma ;]

pety

"Wyzwolone poglądy" dały bardzo wiele dobrego. Chodzi tylko i wyłącznie o umiar. Absolutnie nie potępiam (a nawet wspieram) ofiarę gwałtu, której życie jest zagrożone z powodu niechcianej ciąży i chce ją usunąć. Niekiedy jesteśmy w sytuacjach bez wyjścia. patologią można nazywać to, co godzą się już wykonywać w Anglii, gdzie usuwają ciąże bo...płeć dziecka nie taka jaką by rodzice chcieli :/ I że niby o wina tvn?

pety

cóż w końcu mamy przeludnienie na Ziemi

Pseudoautochton

No właśnie. Czas na ciebie.

rock79

a co jestem nienarodzone dziecko?

rock79

rock79, 10/10 :)

użytkownik usunięty
pety

Widzę, że dałeś tej świetnej aktorce 1/10 nie za jej talent (ewentualnie jego brak) a za poglądy, skądinąd słuszne. Mógłbym wdać się z Tobą w polemikę ale czuję, iż nie ma to większego sensu.Niektórzy są bowiem ślepi i głusi na wszelkie treści niezgodne z ich własną wizją rzeczywistości....

a zgodna jest wizja zabijania dzieci ? przestańcie oglądać jedynie słuszną tvn i czytać wybiórczą

pety

fakt zabijania jest niepodważalny, ale... właśnie jest dużo ale: przeludnienie, kwestia niechcianych dzieci - bo kto zabija własne dziecko? jeśli ma wyrosnąć na patologię lepiej niech się nie narodzi

Pseudoautochton

Odpowiem ci tak:
"A gdy postawiono kwestię: ojciec jest syfilitykiem, matka gruźliczką, mieli już czworo dzieci, z których jedno jest ślepe, drugie umarło przy urodzeniu, trzecie jest głuchonieme, a czwarte gruźliczne. Pojawia się nowa ciąża. Czy radzilibyście ją przerwać? Z pewnością – odpowiedziałoby 95 proc. rodziców.
– A więc zabilibyście Beethovena."

baraqs

Ja pochodzę z patologicznej rodziny, jestem alkoholikiem od 12 lat trzeźwym, byłem na dnie nie wstydzę się tego, i wypełzłem bez żadnej pomocy.
W życiu zaznałem dużo krzywdy, brak rodziców, dom dziecka, picie alkoholu, złodziejstwo, ale po kilku latach agresywności nastąpił czas spokoju i przemyśleń, a po tym decyzja o całkowitym zaprzestaniu picia, czynienia zła i bycia debilem.
Teraz mam czworo dzieci, jedno nie jest moje bo moja kobieta ode mnie odeszła i wróciła po kilku miesiącach będąc już w ciąży z innym, ale każdy człowiek popełnia błędy, każdemu trzeba dać kolejną szansę, a dziecko?
Czemuż dziecko skazywać na zagładę skoro ono samo na świat się nie prosiło?
To dorośli dali mu życie, i skąd masz wiedzieć, że w przyszłości będzie jakieś patologiczne?
Po czym to wnioskujesz, bo chyba nie jesteś jasnowidzem, a nie każde dziecko urodzone i żyjące w niesprzyjających warunkach wyrasta na bandytę, no chyba że wiesz coś czego reszta świata nie wie.
Mamy przeludnienie, ale czy nie lepiej wprowadzić coś innego?
Jeżeli dwoje ludzi idzie do łóżka i kobieta zachodzi w niechcianą ciążę to może tak ją od razu po porodzie zabić?
Dlaczego ma ginąć ktoś, kto nie jest temu winny, a winni mają dalej żyć i dalej te same błędy powielać?
Życie, to najcenniejszy dar, spójrz na kogoś kogo kochasz i zastanów się, co by było gdyby jego/jej matka zdecydowała się na aborcję, nie miałbyś kogo kochać.
Tak samo gdy będziesz czuł olbrzymie szczęście zadaj sobie pytanie, co by było gdyby twoja matka dokonała na tobie aborcji?
A jak już zostaniesz ojcem i poczujesz co to rodzicielskie szczęście, spójrz na to dziecko i zastanów się, co by było gdyby twoja zona dokonała aborcji.

baraqs

Zgadza się, dlatego najlepszym wyjściem jest wstrzemięźliwość seksualna lub wytrysk poza ciałem kobiety bądź prezerwatywa.

Pseudoautochton

... lub na ciało kobiety.

pety

E tam - może mieć poglądy na temat aborcji, jakie chce - czym tu się szokować? Bardziej szokujące jest, kiedy kościół się sprzeciwia in vitro, czy związkom homoseksualnym. Aborcja oczywiście w pewnych sytuacjach jest jak najbardziej uzasadniona, w innych - no cóż, to raczej sprawa kobiety, na co się decyduje - i Tobie ani kościołowi, czy "Frondzie" nic do tego.

użytkownik usunięty
pety

Fakt, lepiej wierzyć w Nasz Dziennik, Frondę, Ojca Tadzia i Radio Maryja. Tam to dopiero jest wszystko cacy i zgodne z prawdą...

Człowieku kretyństwo wypłynęło z ciebie w powyższym poście, zastanów się nad tym co napisałeś, żyjemy w demokratycznym kraju i każdy jego mieszkaniec może wierzyć w kogo chce i popierać kogo chce.

A twój post świadczy o tym że jesteś zwolennikiem TVN-u który nienawidzi Ojca Tadzia, a to że nie zgadzasz się z teoriami głoszonymi przez Radio Maryja, nie oznacza odrazu tego że są one fałszywe.
To samo można powiedzieć o tym bełkocie emitowanym przez TVP / TVN / POLSAT który ma jeden cel - ZROBIĆ LUDZIOM PAPKĘ Z MÓZGÓW, i zapewne ty już takową posiadasz na szyi, bo świadczą o tym twoje posty które kompletnie mijają się z prawdą.
A zabijanie dzieci nienarodzonych powinno być surowo karane tak jak i powinni zabronić pedałom wychowywania dzieci w rodzinach chłopsko-pedalsko-gejowskich.

Dziecko nienarodzone ma takie samo prawo żyć jak inni ludzie i inne dzieci, i zostało już to dawno udowodnione przez naukowców że płód jest tym samym czym jesteś ty czy ja i zabicie go powinno być karane dożywociem, chyba że są okoliczności łagądzące np. zabicie go w zamian za życie matki, bo i takie sytuacje się zdarzają.
Jedyną radą na to są prezerwatywy, antykoncepcja lub zdrowy tryb myślenia, dla tych co lubią uprawiać seks pięć razy dziennie (z ręką na sercu przyznaje się że takiej grupy nimfomanów zaliczam się i moja partnerka nigdy nie usunęła ciąży lub nie usunie).

Tak więc dobra rada dla ciebie ogarnij się człowieku i nie wygłaszaj tutaj tych swoich kretyńskich teorii o spisku dziejów w wykonaniu Radia Maryja, Ojca Tadzia oraz o tym że zabijanie dzieci nienarodzonych jest dobre.

tomucho77

Aha, no to wszystkie inne media robią papkę z mózgu ludziom, a za to radio maryja głosi jedyne słuszne i objawione prawdy?

anna_rogozinska

A czy ja napisałem gdzieś powyżej że Radio Maryja i Ojciec Tadzio są nieomylni ?
Co do Radia Maryja i Ojca Tadzia mam wiele zastrzeżeń - oczywiście nie związanych z religią i teoriami o rodzinie oraz dziecmi nienarodzonymi.

tomucho77

świadome kobiety decydują się na aborcje farmakologiczną dobrą do max 12 tygodnia ciąży, a wtedy i trochę potem to nie jest zabijanie dzieci, bo nie mamy jeszcze do czynienia z w pełni wykształconym dzieckiem tylko z zapłodniona komórką :P
A po drugie czas już zrozumieć, że nawet antykoncepcja nie gwarantuje 100% zabezpieczenia i co jeśli zawiedzie, a kobieta nie chce dziecka ? musi urodzić, bo jaśnie wszystkowiedzący tak chcą ? Wg mnie to powinna być decyzja kobiety i lekarza, a innym wara od tematu !!!!!!!!!

pixi222

Lekko się nie zgodzę, bo uważam, że oprócz kobiety i lekarza, to jeciec dziecka też powinien miec tu coś do powiedzenia. Szczególnie jeśli formalnie jest mężem kobiety.

eithel_

racja, ale też czytałam wypowiedzi kobiet, które się z tym nie zgadzają i świadomie nie mówią mężom itp., bo wiedzą, że oni nie zrozumieją ich wyboru...

użytkownik usunięty
tomucho77

"A twój post świadczy o tym że jesteś zwolennikiem TVN-u który nienawidzi Ojca Tadzia"

W przeciwieństwie do Ciebie nie doszukuję się na siłę jakichś powiązań między stacjami TV a ugrupowaniami politycznymi...


"Dziecko nienarodzone ma takie samo prawo żyć jak inni ludzie i inne dzieci, i zostało już to dawno udowodnione przez naukowców że płód jest tym samym czym jesteś ty czy ja i zabicie go powinno być karane dożywociem"

Poziom Twojej wiedzy jest porażający... Brak słów po prostu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pety

Aż chciałoby się zapytać: no i co z tego...?
(jeśli już mam odnieść się do warstwy merytorycznej tej dziwnej dyskusji, podpisuję się pod Creo90)

użytkownik usunięty
pety

jakby tak wprowadzic dodatkowy podatek dla przeciwnikow aborcji (na wsparcie domow dziecka itp) to by sie nagle okazalo ze wszyscy sa za

świetny pomysł!

anna_rogozinska

i dlatego jest taka sztywna w każdym filmie

tomucho77

bardzo dobrze, że wspiera! w polsce powinien być konieczna aborcja w slumsach! coraz więcej chodzi biedy, złodzieji i dziwek!brawo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

"że żydostwo chce wytępić Polski naród"

Jesteś tak ograniczony czy jedynie udajesz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

tomucho77 częściowo masz rację, ale z tym armagedonem w Polsce to trochę przesadzasz

pety

popiera wszystko to czemu ja jestem całkowicie przeciwna. nie lubię jej ale aktorką jest dobrą :)

pety

juz jej nie lubie

pety

To bardzo źle, ale to jej życie i wybór, z mojej strony strasznie jej współczuję. Nie chcę jej oceniać ale wg mnie człowiek który popiera tego typu 'akcje' jest albo nieszczęśliwy albo nie czuły. Ale przecież takie tłumaczenie jest głupie bo pewnie słucham Radia Maryja i czytam Nasz Dziennik (co od razu mnie dyskwalifikuje od rozmów).
P.S. Wolność słowa chyba nie obowiązuje w Polsce, ona dotyczy tylko tych którzy nie czytają w/w prasy bo są "niby" wiarygodni - haha.

__luthien__

Wolność słowa? od prawie 4 lat ten termin w Polsce przestał istnieć

Pseudoautochton

polityka tfu!

Pseudoautochton

Zgadza się obejrzyjcie sobie Szkło Kontaktowe wieczorem na TVN24 a zobaczycie że w obecnej Polsce nie ma czegoś takiego jak wolność slowa. Dzwonią tam rózni ludzie tj. zwolennicy PO są abrobowani a prowadzący śmieją się przygłupawo z obrażania PIS-u a gdy dzwoni zwolennik PIS-u to prowadzący go rozłącza gdy zaczyna jechać na PO.
Polska to druga Białoruś pod względem wolności słowa.

tomucho77

To w takim razie polecam gazetę "Uważam rze". Gazeta ta jest jedyną prawicową w naszym "demokratyczno ludowym" państwie TVNo-Tuskoland która nie boi się krytykować władz, za co ma z lekka przerąbane, o czym zresztą często sami publicyści wspominają w swoich artykułach np. Pan Łysiak który genialnie tą wredną hałastrę ripostuje. Poza tym sami czytelnicy opisują ciężki żywot za czytanie "URze" jak np. groźby zwolnień. Z kolei w Piotrze i Pawle w Poznaniu "URze" zostało upchane za innymi gazetami tak żeby nikt nie mógł jej znaleźć.
Ludzie skandal co się dzieje w tym państwie, jeśli nic z tym nie zrobimy to za chwilę obudzimy się w świecie Orwella niczym w roku 1984, albo jeszcze gorzej za Żelazną Kurtyną.
Zagłosuję na PiS i się tego nie wstydzę bo nie pozwolę żeby taka cwaniacka partia jaką jest PO dyktowała mi co ma czytać!!

__luthien__

Już długo nie będzie prawicową... „Rzeczpospolitą” kupił ją właściciel lewicowego „Przekroju” - Grzegorz Hajdarowicz, oczywiście przy przychylnym oku PO.

tomucho77

chyba wam się fora pomyliły

__luthien__

Hmm, ja w ogóle telewizji nie oglądam. Czy to oznacza, że jestem mniej zmanipulowana? To dziwne, bo nie mam nic do gejów, popieram wolność wyboru, a z katolicyzmem jestem na bakier. Czyli niby wszystko to, do czego namawia tvn.

pety

Dzięki za tę informację. To bardzo smutne.

pety

I BARDZO DOBRZE!, że popiera aborcję.
Każda kobieta ma pewłne prawo decydować o swoim losie i zawartoście macicy.
a usunięcie rozwijającej się komórki jajiowej nie jest ZABÓJSTWEM!
śWEINA AKTORAK

A TAK BTW. TO GŁOSUJĘ NA PIS.
żadna partia teeraaz nie zmienia prawa, ale pis to przynajmniej nie złodzieje i aferzyści.

luza

to że głosujesz na PiS - ok
to że człowieka nazywasz rozwijającą się komórką jajową nie jest ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones