Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

prawdziwy kunszt

użytkownik usunięty

tak można określić każdą z ról które kreuje ta aktorka.Używam tu pojęcia "kreuje" a nie -"gra",ponieważ J.Moore jest wybitną aktorką, a takich w dzisiejszym kinie jest niewiele.Jeżeli ktos ma wątpliwości co do jej warsztatu aktorskiego,to odsyłam do obrazu"Kolor Zbrodni",tam obok Samuela L.Jacsona stworzyła niesamowitą atmosferę i pokazała na czym polega prawdziwe aktorstwo.

Oczywiście się z tobą zgadzam ale moim zdaniem Julianne jest zupełnie niedoceniana w Polsce, a przecież jest fantastyczną aktorką. Na pytanie "wiesz kim jest Julianne Moore?" 95% osób które pytałam odpowiada nie! Na świecie jest wielką gwiazdą i bardzo docenianą aktorką, a w Polsce nikt jej nie zna...To jest straszne:( Ale ja i tak uważam że jest najlepsza aktorką no i oczywiście piękną kobieta:)

Tak, jest bardzo dobra. Ale do "kunsztu" troche jej, m. zd., brakuje. Czasami jej role nie sa domyslane do konca. Popełnia proste błedy. Choć oczywiście zgadzam sie ze to jedna z najbardziej interesujących anglojezycznych aktorek obecnie. Jeszcze niejedna wybitną rolę w jej wykonaniu zobaczymy, to pewne.

agur

Tak po pierwsze nie wiem o jakich błędach mówisz jeżeli można w aktorstwie mówić o błędach?Tzn.gra dobrze albo nie( nie dosłownie) ale błędy to chyba nie za dobra określenie.To co pokazała w "Godzinach" to niesamowicie mocna, dopracowana rola.Emocje,które odczuwa bohaterka czuje każdy widz.Rola fenomenalna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones