Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

tak brzydka, że az piękna

użytkownik usunięty

Ma coś w sobie pociągającego, taki erotyzm, że z checia poszło by się z nia do łózka. Stwierdziłem to po obejrzeniu boogie nights. Kupiłem ten film tylko ze względu na nią. Mówie Wam , ma doskonałe ciało, bardzo seksowne, małe , bardzo kształtne, sexi cycuszki. Przy tym doskonała aktorka. Rzadko która ma taki dorobek filmowy.

użytkownik usunięty

oceniasz jej urode na podstawie filmu sprzed 15 lat?
podoba mi sie jak to ujales "tak brzydka, że az piękna" - wg mnie nigdy nie byla jakos szczegolnie piekna, ale byla...no powiedzmy oryginalna i dosyc sympatyczne wrazenie sprawiala, wiec ja zawsze chetnie ogladalem na ekranie, ale ostatnio jakos tak zbrzydla ze masakra - jak robi jakas mine, czy to placze, czy sie usmiecha to nie moge na nia patrzec

i na dodatek w każdym filmie jej role są bez krzty uczuć jest niesamowicie sztywna jak by połknęła badyla i ten jej uśmiech taki ponury

tomucho77

moim zdaniem Moore jest cholernie sexowna jak na swój wiek, świetnie się trzyma a te jej piegi sprawiają, że jest jeszcze piękniejsza. Aż by się chciało z nią pójść do łóżka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones