Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

Wszyscy, którzy chcieliby np. złożyć życzenia Julie Andrews z okazji np. Świąt Wielkanocnych (do których daleka droga, ale do jej urodzin w październiku jeszcze dalsza :-D), mogą przy okazji poprosić o autograf Julie.

Jej adres to:

Julie Andrews
P.O. Box 491668
Los Angeles, CA 90049-8668
USA

Polecam! Sam sprawdzałem i wiem, że mieć pamiątkę po Legendzie Kina to nie byle gratka :)

Wystarczy wysłać ładny list, równie ładnie prosząc o zdjęcie z autografem. Proszę również załączyć kupon międzynarodowy na odpowiedź. Podobno gdzieniegdzie je wycofali z poczty, ale może gdzieś się uchowały :)

Powodzenia!

bardotek69

Witam!
A jak długo czekałeś na odpowiedź? Moja znajoma wysłała w październiku na urodziny July Andrews list tak, jak napisałeś z kuponem międzynarodowym i odpowiedzi nie dostała do dziś..... Mozliwości dlaczego tak się stało jest wiele, ale chciałam się dowiedzieę, ile ty czekałeś.
Pozdrawiam!

Aganieszka_8

Nie pamiętam, to było niemal 3 lata temu, jak nie dalej;-/

Ale tutaj można zobaczyć ile mniej więcej się czeka:
http://www.fanmail.biz/feedback/Julie_Andrews.html

bardotek69

no a z kolei jak ja wysłałam pod ten adres to wróciło do mnie po 3 miesiącach, z adnotacją, że podany adres nie istnieje :( spróbowałam jeszcze raz pod inny i to samo się zrobiło. poza tym koperta byla naderwana z boku, ale to już inna sprawa. Chętnie wysłałabym jeszcze raz, ale jaka mam pewność, że dotrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones