Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

Wszystko zaczęło sie kiedy po raz pierwszy zobaczyłam "Sound of Music" w 2004 roku. Od tego czasu uwielbiam Julie Andrews!
Uważam, że jest najwspanialszą aktorką na świecie jaka kiedykolwiek chodziła po naszej planecie :) Cudownie i tak naturalnie gra. Zawsze prawdziwa dama. Ma w sobie niezwykły urok i jest pełna naturalnego seksapilu. Kocham w niej wszystko...Jej czarujący usmiech, Jej cudonie duże niebieskie oczy, sposób w jaki się porusza, gestykuluje, mówi, ten charakterystyczny sposób w jaki poprawia włosy :) , Jej cudowny, szczery uśmiech, który kiedy słysze sprawia, że i ja się uśmiecham.
Kedy słyszę utwory śpiewane jej głosem, lub oglądam Jej filmy czuję się jak w niebie :) Mam wtedy wrażenie, że poradzę sobie ze szystkimi trudnościami.
Pozdrawiam wszystkich fanów Dame Julie Andrews. Oby nas było jak najwięcej :)

mika60006

Ja również uwielbiam całą Julie jest najlepsza aktorka jaka widziałam dla mnie gra najlepiej!
"Kocham w niej wszystko...Jej czarujący usmiech, Jej cudonie duże niebieskie oczy, sposób w jaki się porusza, gestykuluje, mówi, ten charakterystyczny sposób w jaki poprawia włosy :) , Jej cudowny, szczery uśmiech, który kiedy słysze sprawia, że i ja się uśmiecham."
Pięknie napiane czuje to samo co ty..!!
do słyszenia na gg :*
Pozdrawiam fanów Julie... :):)

mika60006

Julie Andrews..?
Mimo że jej nie znam, nie wiem kim jest w życiu prwatnym, uwielbiam ją..!!
Każdy fim z jej udziałem moge ogladać kilkadziesiąt raz a i tak mi sie nie znudzi...!!
Szkoda tylko że lekarze którzy ją operowali zabrali jej piękny głos... Teraz też jest Bardzo ładny ale, to nie to samo co kiedyś! napisałaś coś co bardzo mi sie podoba. Piszesz kim dla Ciebie jest i co w niej uwielbiasz, podpisuje sie pod twoimi słowiami bo ty rónież opisuja po czesci moje uczucia!! Zamieszczam tu ten tekst aby było jasne:

"Kocham w niej wszystko...Jej czarujący usmiech, Jej cudonie duże niebieskie oczy, sposób w jaki się porusza, gestykuluje, mówi, ten charakterystyczny sposób w jaki poprawia włosy :) , Jej cudowny, szczery uśmiech, który kiedy słysze sprawia, że i ja się uśmiecham.
Kedy słyszę utwory śpiewane jej głosem, lub oglądam Jej filmy czuję się jak w niebie :)"

JagodaLee

sorry ten ostatni tekst nie miał być tu ;/;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones