Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

Od paru miesiecy przergladam stronki o Julie Andrews i zastanwiam sie co sie stało ze juz nikt nie pissze na jej temat nic nowego?? Z reszta na tym forum tez nikt nic dawno nie napisał? Czy wy wiecie cos na ten temat?? Bo jestem ciekawa czemu tak jest!!!

JagodaLee

Julie niedawno wydala kolejna ksiazke dla dzieci. Bylem na spotkaniu z nia w Waterstones w Londynie i musze powiedziec, ze mimo wieku ciagle wyglada niesamowicie i ma ciągle ten czar, ktorym emanuje z ekranu! Tez sie dziwie, ze jest o niej tak cicho...

NeoNip

Czesc!! Mam pytanie czy jej ksiązki sa tez tlumaczone na jezyk polski? A co do tejgo ze mało o niej pisza to sama zastanwiam sie o co chodzi dziwne...?? Chciałabym wiedziec jak ona to robi ze do tej pory wyglada tak swietnie?

JagodaLee

Nigdy nie widzialem w polskiej ksiegarni zadnej z jej ksiazek, a co do wygladu, to pamietam jakis wywiad z lat 80 tych, gdzie mowila, ze jej fani na pewno nie chieliby jej widziec nieatrakcyjnej. Co bylo odpowiedzia na pytanie o chirurgie plastyczna, wiec podejrzewam, ze po prostu miala jakis zabieg/zabiegi tego typu. (ten wywiad jest gdzies na www.julieandrews.co.uk)
Wracajac do ksiazek, za rok ma pojawic sie autobiografia Julie i podejrzewam, ze wtedy przetlumacza ja na polski i bedzie jakas promocja.

NeoNip

Mam nadzieje ze bedzie ta ksiazka bo chciałbym o niej troche poczytać..!! Wywnioskowałam z tego co piszesz ze jestes dziennikarzem? Chyba sie nie myle a jesli tak to trudno!! A i mam jeszcze jedno pytanie czy ty jesli jestes dziennikarzem to masz jaies wywiady z nia ale przetłumaczone na polski bo ja znam angeliski ale nie az tak perfekt wiec nie wiele z tego wiem :/

JagodaLee

Nie, nie jestem dziennikarzem, jestem po prostu fanem Julie. :) Niestety nie mam zadnych wywiadow w jezyku polskim. A co do samej ksiazki to miala wyjsc pierwotnie w tym roku, ale zostala przelozona na jesien 2007, wiec nie wiadomo czy cos znowu sie nie zmieni.

NeoNip

No jak zwykle narzekacie (w końcu to Polacy robią najlepiej). nikt o niej nie zapomniał!!!!!!!!!!!!! i przyjmijcie to do wiadomości! może Wam się tak zdawać, bo w Polsce fanów JUlie jest mniej.. (nie wiem dlaczego...) Polska strona o Julie jest tylko jedna, z znalezienie w publicznej telewizji jakiegokolwiek filmu z Julie graniczy z cudem...
Jakoś jestem Jej fanką od dziewięciu miesiecy.. wiem, że żyją na tym świecie ludzie, którzy są Jej fanami od piętnastu lat. Jeszcze raz powtarzam nikt o niej nie zapomniał!!!! Moze odnisicie też takie wrażenie, bo z wiekiem Julie staje sie coraz mniej aktywna medialnie.. Pozdrawiam... PS Mam nadzieje ze ktoś zainteresuje sie tym co tutaj napisałam. Ba Bay by Julie Andrews:P

olkawitek

witam. mam 15 lat i jestem od jakiegoś miesiąca/ może dwóch jestem wielka fankom Julie Andrews . wykonuje pracę w różnych językach o Julie do szkoły wszyscy są zachwyceni.
pochodze z polski i tak jak "olkawitek" jestem smutna że nie ma zbyt wielu filmów oraz ksiażek przetłumaczonych na język polski . najgorsze jest to że wszystkie wywiady są w innych językach . nie znam zbyt dobrze angielskiale to mi nie przeszkadza , gdyż oglądam wywiady aby tylko zobaczyć Julie I USŁYSZEĆ JEJ NIESAMOWITY GŁOS. Jestem zachwycona Julie gdyż jest ona niesamowita osobą . Chciałabym ją poznać osobiście i to bardzo .. kocham Julie Andrews proszę was o nowe informacje na jej temat <w jezyku polskim> ale zarówno w angielskim . pozdrwiam Martam ;*;*;*;*

NeoNip

No jak zwykle narzekacie (w końcu to Polacy robią najlepiej). nikt o niej nie zapomniał!!!!!!!!!!!!! i przyjmijcie to do wiadomości! może Wam się tak zdawać, bo w Polsce fanów JUlie jest mniej.. (nie wiem dlaczego...) Polska strona o Julie jest tylko jedna, z znalezienie w publicznej telewizji jakiegokolwiek filmu z Julie graniczy z cudem...
Jakoś jestem Jej fanką od dziewięciu miesiecy.. wiem, że żyją na tym świecie ludzie, którzy są Jej fanami od piętnastu lat. Jeszcze raz powtarzam nikt o niej nie zapomniał!!!! Moze odnisicie też takie wrażenie, bo z wiekiem Julie staje sie coraz mniej aktywna medialnie.. Pozdrawiam... PS Mam nadzieje ze ktoś zainteresuje sie tym co tutaj napisałam. Ba Bay by Julie Andrews:P

JagodaLee

Co do ksiązek to niestety nie są tłumaczine na polski.. ale możesz je zakupiś na www.empik.com. zamówiłam sobie dwie: |The Last of the Really Great Whangdoodle| i "Mandy", które z powodzeniem przeczytałam z pomocą słownika... Wspaniałe doswiadczenie dla Każdego Fana uwierz mi! Ksiązki wcale nie były takie drogie, bo za każda zapłaciłam po 19.99zł. Jakość takiej ksiazki nie jest najlepsza (miękka okładka i nie najlepszy papier) to idealnie nadaje się do pisania po niej ołówkiem nieznanych słow. (co jest bardoz pomocne przy ponownym czytaniu:P) a co do wywiadów to nie znalazłam nigdzie przetłumaczonych wersji...ale kiedyś gdy moje uwielbienie do Julie było niewyrośniętym podlotkiem, a nie dojrzałym hmmm... "uczuciem" przepisałam kika wywiadów z www.julieandrews.co.uk poszperałam trochę w słowniku i musze powiedzieć, że takie czytanie sprawiło mi wielką frajdę... Rada: przepisz sobie odręcznie... wtedy przyniesie Ci to jeszcze wieksza frajdę :P

olkawitek

aha to mój mail :olkawitek@wp.pl i gg: 7387549 jakby ktoś chciał ze mna na prywacie pogadać.,

olkawitek

Zaczynam sie pekonywac ze jest coraz wiecej fanów Julie Andrews w polsce, to bardzo fajnie bo ona jest genialna :D pozdro :*

JagodaLee

Czołem!! O Julie nikt nigdy nie zapomni!!!!! Zazwyczaj jakieś nowe wpisy są po wyemitowaniu przez telewizję filmów z udziałem Julie a jak wczesniej przeczytałam i jak sama zaopserwowałam jest ich bardzo, bardzo, bardzo mało i zazwyczj "lecą" w TV w święta o porze 8:00 rano = MAŁA OGLĄDALNOŚĆ.

Julie jest niezrównana i niesamowita, uwielbiam ją od lat 12!!!!!!

JULIE IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!

tvmtv

Ja tez jestem wielka fanką Julie i stwierdzam, ze jesli jest sie Jej prawdzimwym fanem, to po prostu nie mozna o Niej zapomniec... jak widac powyzej, paru takich fanow w Polsce jest! Niestety Julie nie jest u nas tak znana jak w USA, ale przynajmniej my- Jej fani mamy co robic, zeby ja w polsce promowac;p. Ja poczynilam pewne kroki tworzac pierwsza polska stronke o Julie:), nie jest jeszcze skonczona, ale jesli chcecie, to zapraszam: www.julieandrews.w.pl !!!
Bardzo chetnie pogadam na temat Julie, wiec jesli ktos z Was tez ma taka potrzebe, podaję swojego e-maila: julieandrews@interia.pl
pozdrawiam, Ania

aniajulie

Chętnie porozmawiam o Julie Andrews prywatnie jeśli ktos jest zainteresowany to podaje moje gg 5209706 i poczte angelika277@wp.pl
pozdrawiam :)

JagodaLee

NIKT O NIEJ NIE ZAPOMNIAL!!!! A SZCZEGOLNIE FANI!! JAK JA.
UWIELBIAM JA I UWARZAM ZE JEST NAJ.............LEPSZA NA CALYM SWIECIE!!
ODWIEDZCIE MOJ BLOG I CHCIALABYM USLYSZEC OD WAS!! NIEKTORZY Z WAS NIE MAJA BLOGA WIEC WPADNIJCIE ALBO NAPISZCIE NA MOJ EMAIL gracekowlski@yahoo.com moje gg nie dziala!!!
POZDRAWIAM I DO USLYSZENIA!!!

b_ballAnia86

czesc to nowe Julie forum fani Julie Pokażcie sie!
http://www.julieandrews.fora.pl/index.php

JagodaLee

Ja o Niej nie zapomniałam i nie zapominam! Uwielbiam ją w Dźwiękach muzyki, Pamiętniku księżniczki, Mary Poppins, Dobrej wróżce...

Zawsze jak ją widzę, to szeroko się uśmiecham. Ona ma w oczach coś takiego że po prostu człowiekowi robi się ciepło koło serduszka <3 !

A jeśli ktoś chce posłuchać jej przecudnego głosu, to zapraszam na https://www.youtube.com/watch?v=-LBBVAO2J6k tam jest koncert Julie Andrews z roku 1989/1990. ja to mam ściągnięte na mp3 i zawsze słucham z uśmiechem. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones