Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

Czy wiecie może gdzie można dostać jekieś filmy Julie. Bardzo chciałabym zobaczyć niektóre z nich np ten o modernizacji millie albo sob ale niestety z powodu małej popularności Julie w Polsce w sklepach wypożyczalniach czy telewizji pojawia się tylko kilka jej filmów. I tak się zastanawiam czy trzeba je kupować za granicą albo szukać gdzieś w internecie żeby móc je obejżeć czy jednak można je jakoś "normalnie" dostać.

mira_5

czesc!! Ja również poluje na jej filmy, ale nie ma nigdzie... W internecie są tyle że po angielsku! Strasznie trudo o jej filmy jak piszesz nie ma w zadnej wypozyczalni ani w sklepach nawet takich lepszych..!! I strasznie mnie to denerwuje bo tez chce obejzec jakies filmy z nią ;/

mira_5

Hey. Niestety w Polsce ciężko dostac filmy z Julie. Jest u nas mało popularana :( Ale czasem zdarzy się cud i można coś obejżeć na polskim kanale. Ja np zdobyłam w ten sposób kilka filmów. A poza tym ściągam przez eMule po angielsku oczywiście. Jesli chciałabyś się skontaktowac ze mną to mój nr gg 67 68 112. Pozdrawiam. Julie Andrews is The Best :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones