Julie AndrewsI

Julia Elizabeth Wells

8,6
3 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Andrews

ale ona jest piękna :D nie wiem czy jest bardzo dobrą, czy tylko dobrą aktorką (na pewno nie
jest złą :>) bo oglądałam z nią chyba tylko pamiętnik księżniczki, ale uwielbiam na nią
patrzeć. Ma w swojej urodzie coś, co sprawia, ze sama się do siebie uśmiecham jak ją
widzę :D powtórzę to jeszcze raz : genialna uroda :)

_shallwedance_

zapewniam jest dobra a nawet to zamało powiedziane jest NAJLEPSZĄ AKTORKA NA CAŁYM ŚWIECIE . jeszcze jej uroda , wdzięk , styl i całą ona jest niepowtarzalną osobą .ja również uśmiecham sie jak widzę, słyszę Julie Andrews bardzo chciałabym ją poznać i bede do toego dążyła. tak genijalna uroda zgodze się z panią i nawet dodam więcej genijalna uroda, niesamowity głós, styl ubierania ,styl chodzenia i niepowtarzalny styl poprawiania włosów. Jest to NAJPIĘKNIEJSZA KOBIETA/AKTORKA JAKA WIDZIAŁAM . Nie miałam jeszcze tak zebym zakochała się w postaci z filmu aż tak bardzo że musze obejżeć go codziennie i wysłuchać piosenki cheek to cheek śpiewaną przez Julie Andrews to mnie uspokaja i dodaj otuchy w trudnych chwilach . przez to bardziej wieże w siebie i mam marzenia zwiazane z Julie Andrews , mam nadzieję ze sie spełnią <3 pozdrawiam MARTA

marta28145

haha widzę, że masz obsesję na jej punkcie. to tak samo jak ja na punkcie Meryl Streep, dla mnie ona jest najlepsza :D

_shallwedance_

tak mam obsesje na pkt. Julie Andrews i jestem z tego dumna ze jest tak wspaniała aktorka;)
;) każdy ma obsesje na kogoś punkcie <3

_shallwedance_

Jeśli widziałaś ją tylko w "Pamiętniku Księżniczki" to czym prędzej nadrób zaległości!

Agness_92

zgadzam się z Agness 92
:D:D

Agness_92

oprócz filmów polecam też książki, które pisze ;) co prawda nie są przetłumaczone na j.polski, ale w oryginale też się przyjemnie czyta.

_shallwedance_

_shallwedance_ obejrzyj koniecznie Dźwięki muzyki z Julie. Ja właśnie obejrzałam ten film i jestem absolutnie zakochana w jej głosie. Szkoda, że go straciła...

aleksandragosciniak00

Jako Maria była absolutnie doskonała i chociaż widziałam dopiero 2 jej filmy ("Dźwięki muzyki" i "Mary Poppins"), to jestem w niej całkowicie zakochana. Nie ma, nie było i nie będzie na świecie drugiej aktorki, która miałaby w sobie tyle dziecięcego uroku i kobiecej, dojrzałej elegancji oraz wdzięku, co Julie.
Głos był dość ważnym elementem tej jakże pięknej kobiety, ale nawet po tej operacji jest wzorem do naśladowania i piekielnie utalentowaną starszą panią ;) ♥♥♥

_shallwedance_

Ja też mam obsesję na punkcie Meryl Streep ale lubię też wiele innych aktorek.Np.Emma Thompson czy Julie Andrews też są godne podziwu ja kocham oglądać filmy i bez przerwy gadam o aktorkach i filmach ale moje przyjaciółki i najbliższa rodzina mnie nie rozumieją mam wrażenie że jestem sama na świecie :-( , ale cóż zaczynam się przyzwyczajać . Julie Andrews ma faktycznie w sobie ,,to coś'' że filmy z nią można by oglądać 1 000 000 i więcej ale nigdy się nie znudzą i gdy ogląda się filmy z nią bądź jakiś inny dobry film odlatuje się zapomina o szarej codzienności te wszystkie filmy dają wiarę by marzyć , marzyć o tym że może kiedyś pozna się te osoby zagra z nimi w filmie (jeśli chce się być aktorką) dają nadzieje że te marzenia się spełnią . marta28145 ja też jestem dumna z moich ,,obsesji'' i mam nadzieję że zrealizuję moje marzenia jesteś do mnie podobna ja tez filmy które obejrzałam oceniłam na filmweb na 10 gwiazdek nie wszystkie dodałam do ulubionych . Mimo mojego zamiłowania do tych osób czyli Meryl Streep,Emmy Thompson czy Julie Andrews wiem że świat nie kończy się na nich i na filmach a te aktorki są po prostu nie zwykłe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones