Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
16 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche

ostatnio dowiedzialem sie ze ma Czestochowskie korzenie fajnie miec taka aktorke z takiego swietego miasta teraz w sumie bedzie puszczany maraton zwiazany z nia i bedzie w Czestochowie

PitBull_3

z tego co wiem, jej babcia jest z czestochowy. binoche jest ulubiona aktorka prezydenta tego miasta, ktory byl na kazdym filmie podczas przegladu:)

użytkownik usunięty
abcd

w tele tygodniu ostatnio była, jej babcia mieszkała w Częstochowie, a nazywała się...hm...Julia? tak miała na imię, ale jak się nazywala, nie pamiętam.

ale to znaczy ze jej babcia byla polka? czy tylko mieszkala w czestochowie?

gosik_z

byla polką. binoche mowi troche po polsku

użytkownik usunięty
abcd

tak, była Polką :)
Zauważyłam, że dużo aktorów ma polskie pochodzenie, często żydowskie.
No tak, wszyscy emigrowali, to co się dziwić

a wiedzieliście, że bracia Warner założyciele WARNER BROS. byli Polakami i urodzili się w Krasnosielcu??????

tutaj znajdziecie obszerną listę znanych Amerykanów Polskiego pochodzenia...
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Polish_Americans

Silva

Babcia Juliette Binoche miała na nazwisko Młynarczyk.

etii

Dokładnie. Julia Młynarczyk.
Właśnie wygrzebałam stary wywiad z Juliette z 1998 udzielony "Twojemu Stylowi". Juliette opowiada też o pradziadku: "Ojciec babci, a mój pradziadek, był organistą na Jasnej Górze i zapalonym pszczelarzem". Kto by pomyślał:P

PitBull_3

O człowieku, jestem taka dumna, że jestem polką!!!!!

CristineHolly

Ha...a ja jestem częstochowianką! Juliette grała z moim ulubionym aktorem....szkoda ze nie wpadło by jej do głowy by do cz-wa przyjechać :(

pingwinek1

I ja tez dumna jetsem ,że takie "perełki" z polskimi korzeniami odnoszą takie znaczące sukcesy w swiecie.Swietna aktorka.!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones