Juliette Danielle

Juliette Danielle Worden

2,8
804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Danielle

Jakim cudem ona ma niższą średnią niż Wiseau? Przecież w The Room facet był nie do pobicia.

ciotkaEliza

Hahahaha..

ciotkaEliza

Ja np. Tommy'emu dałem dychę. Myślę, że nie ja jeden.

adamcpdst

Dlaczego?

Lipiniorz25

Bo żeby zagrać mega źle, też się trzeba postarać.

adamcpdst

No to fakt.Ja nawet mysle ze on trollowal bo nie mozna wszystko zrobic tak zle :D

Lipiniorz25

Hehe, no właśnie. A propos dzisiaj poszła fama, że Tommy Wiseau jest Polakiem. :D

adamcpdst

Czytalem o tym i w zasadzie dziwie sie ze nie mozna typka zweryfikowac...Przeciez gosc mial kolegow za dziecka,chodzil do szkoly czy na studia wiec ktos go musi znac prywatnie i zadnych przeciekow...?!

Lipiniorz25

Mnie to trochę mniej dziwi. To były czas mocno analogowe (pewnie głęboki PRL), po drugie gość jest jednak wciąż zajawką garstki freaków. Większość ludzi nawet oglądających filmy nie kojarzy ocb. Może po "Disaster Artist" to się trochę zmieni.

Swoją drogą chętnie obejrzałbym reportaż o jego korzeniach, bo ten tekst, że jest Polakiem w zasadzie nie jest poparty żadnymi faktami.

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Wątpię, by ktoś taki miał kolegów. And anyway, how is your sex life?

Lipiniorz25

Musisz wziąć pod uwagę to, ile osób w Polsce mogło zobaczyć ten film. A jeszcze rozpoznać kolesia. Pewnie wyjechał do Stanów lata temu, zestarzał się, występuje pod innym nazwiskiem itd. OK, może teraz, gdy podali jego rzekomo prawdziwe nazwisko, ktoś go skojarzy, ale gość to przecież nadal ciekawostka przyrodnicza, a nie mainstream.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones