Juliusz Machulski

Juliusz Jan Machulski

7,8
6 640 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Juliusz Machulski

Mój ulubiony Polski reżyser:). Jego filmy są genialne (np. Seksmisja, Kingsajz), chodziaż przytrafiły mu się też wpadki(np. Kilerów 2 itp.), ale w końcu jest on człowiekiem, i też popełnia błędy.Moja ocena 9/10

Pan_Qrczak

Czytając słowa w temacie zsiwiałem ze śmiechu :D hihihi!

forget6877

Dobry, super komedie nakręcił. Ale to nie poziom Kieślowskiego albo Hasa.

Zandarm

myśle że nie mozna porównywać kina rozrywkowego jakie serwuje nam machulski do tego co robili has i kieslowski,



ale omijając tą regułę tę...
kieślowski w świecie filmu ma swoje twarde miejce i nikt tego nie podważy, uważam jednak ze to machulski jest lepszym twórcą niż był has

użytkownik usunięty
Leon_B_Fink

Wybacz ale nawet pomijajac sama rozrywke jaka serwuje nam Machulski to zestawianie go z panem Hasem jest calkowitym nietaktem. Samo poedjescie do rezyserii jakie repereztuja te dwie postacie chyba mowi samo za siebie... Pan Has byl wizjonerem kina,potrafil wniesc do niego cos nowego a co do pana Machulskiego coz za ocenem nie brak tak "orginalnych" tworcow...

errata do frazy "uważam jednak ze to machulski jest lepszym twórcą niż był has"


nie uważam tak,


pozdrawiam

Pan_Qrczak

Kiler 2 jeszcze ujdzie - bronią go mega teksty - Machulski u mnie się skompromitował żałosnym Vinci.

Jordan66

Dlaczego załosnym? Co tam było nie tak? Dla mnie to dobry film.

użytkownik usunięty
Radzimir_Radzmirowski

Machulski najlepszym polskim reżyserem? -komentarz do tego wydaje się zbędny !

może najlepszym nie jest ale jest moim ulubionym vincy nie jest zły a sexmisja jest moim ulubionym filmem i z tego co wiem nie jestem jedynym który tak ocenia ten film.oprucz moich znajomych film jest 5 w polsce a 90 na swiecie na filmweb

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones