Juliusz Machulski

Juliusz Jan Machulski

7,8
6 640 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Juliusz Machulski

Otóż mam bardzo ważne pytanie. Czy można zostać reżyserem filmowym tylko po studiach w Łodzi ? Mieszkam we Wrocławiu i nie chce opuszczać tego miejsca ze względu na narzeczoną. Dlatego oczekuję od was wielu odpowiedzi bo jest to dla mnie bardzo ważne.

Z góry dzięki, pozdrawiam .

siano0

studio do niczego nie są Ci potrzebne, są ważne, ale marzenia można realizować bez nich, tylko musisz się postarać i dużo pracować.

maciekk_94_2

Tak jak Spielberg, on był samoukiem, ale nie wiem czy ja mam tyle szczęścia żeby to wszystko zrealizować.

siano0

Spielberg, Tarantino, można wymieniać, najważniejsza jest miłość do kina, jak jest to, to i szczęście się znajdzie. I wiara w to że to możliwe. Zacznij od pisania scenariuszy, realizuj swoje krótkometrażówki, wysyłaj gdzie się da. Małymi kroczkami do celu. Życzę powodzenia!

maciekk_94_2

dzięki wielkie za pomoc, pozdrawiam.

siano0

siano0, mogę spytać ile masz lat?

Kretopodobny

19, a co ? Pytasz z ciekawości ?

siano0

Owszem, po prostu jestem w podobnej sytuacji ;]

Kretopodobny

Aha, no widzisz, a ile ty masz lat ?

siano0

ja na razie 17

Kretopodobny

Ja też jestem z wrocławia i mam podobny problem ;)
pomysl tez mam .
zbierzmy po prostu pare zainteresowanych osob i zacznijmy robic cos w tym kierunku na razie na własną reke :D

slowik93

dobry pomysł, tylko ciężko znaleźć ludzi i jakiś sprzęt ;]

Kretopodobny

szukamy warsztatów, rozmawiamy z ludzi w szkołach filmowych, jamerke jakąś ktoś ma (np. ja ;>) coś sie da zroić jak sie chce ;p

slowik93

Ja tam jestem z Gdyni, a w Gdyni rok temu powstała szkoła filmowa, i bardzo dobrze! : )

siano0

Widzisz ja mam tak samo też chciałbym być reżyserem ... i mam dylemat czy udać się na studia w tym kierunku ... czy próbować samemu ... naprawdę nie wiem co robić ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones